Йосип_молодий• 26 июля 2023
Муж постоянно пьет энергетики в больших количествах
Никакие доводы что это вредно и т д не доходят.
Он уже может выпить 2 банки и уснуть сразу
Ваши мужья,что слудат, тоже пьют?
Как образумить мужа?
Ваши мужья,что слудат, тоже пьют?
Как образумить мужа?
Бабка-байкерша• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Він насолодився до проблем із серцем.
Любов і піклування полягає не в потуранні поганим звичкам і слабкостям, а в піклуванні про кохану людину.
Ви всюди бачите крайнощі. І до чого тут ваша мама і цукерки?
Я чоловіку не забороняю всі радощі життя, в мене вистачає клепки не бути диктатором. Ви можете свого чоловіка поїти енергетиками, це ваш вибір.
А я хочу, щоб мій чоловік був здоровий. Дяка Богу, він не тупий віслюк і вміє визнавати помилки. Енегретики тепер обходить стороною.
Вам лікар сказав, що проблеми з серцем через енергетики ? У знайомого теж є проблеми з серцем, але він веде здоровий спосіб життя і навіть алкоголь не вживає. Лікарі самі не знають, звідки це.
Я рада за вашого чоловіка. Проте автор же написала, що чоловік її не слухає і не хоче відмовлятися від енергетиків. Що в такому випадку побити? Продовжувати видати мозок ?
Кожен з нас сам себе повільно ´вбиває´ - цукор, цигарки, алкоголь, фастфуд, відсутність спорту і т.д. Це вибір кожного і доросла людина сама вирішує, що вона хоче робити, адже повністю усвідомити негативні наслідки.
П.с. до речі, почитайте про цукор - багато він викликає запалення в організмі і багато досліджень про те, що цукор провокує рак.
Тень льва• 27 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А до цього проблем з серцем не було?
Ні, він і спортом займається.