Йосип_молодий• 26 июля 2023

Муж постоянно пьет энергетики в больших количествах

Никакие доводы что это вредно и т д не доходят.
Он уже может выпить 2 банки и уснуть сразу
Ваши мужья,что слудат, тоже пьют?
Как образумить мужа?
Girly_girl• 26 июля 2023
Взрослый человек, сам решит
БезникаЯ• 26 июля 2023
Мне вот коллега доказывал недавно, что они не вредные. И там много витаминов 🤦‍♀️
Мне кажется, что таких не переубедить.
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Взрослый человек, сам решит
Часом доросле ще дурніше, ніж мале.
Мій теж дорослий сам вирішував. Потім почалися проблеми з серцем, розвинулась аритмія.
Girly_girl• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Часом доросле ще дурніше, ніж мале.
Да, я согласна.
Но для меня не приемлемо «образумить» взрослого человека на что -либо. Можно сказать свое мнение и то, если им поинтересуются
Fashion_besties• 26 июля 2023
Приведите его сюда, мы с ним поговорим!
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Да, я согласна.
Згідна лише в тому випадку, якщо ця доросла людина вам чужа.
Якщо це хтось з рідних і ви розумієте, що від цих дурниць будуть погані наслідки, то висловлюватись треба. Шукати вагомі аргументи, бо потім наслідки розгрібати доведеться і вам.
ХвостПистолетом• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Часом доросле ще дурніше, ніж мале.
Мой бывший муж летом 2013 г. тоже частенько пил энергетики. До тех пор, пока не начало прихватывать сердце
Girly_girl• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Но если даже это близкий человек, но он имеет свою устойчивую позицию, то он все-равно будет делать так, как считает нужным или так, как хочет. А ваши «высказывания» с упреками отдалят вас с ним друг от друга.
А последствия не «разгребать» , а помогать справляться с ними этому человеку. Это даже не обсуждается для меня, даже если изначально с причиной этих проблем я была не согласна
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Не факт. До мого таки дійшло. І він зрозумів, що то було не нав´язування думки, а піклування про його здоров´я. І це анітрохи нас не віддалило, до речі. Він мені довіряє і моя думка для нього має значення. Своє думку я завжди аргументую, а не просто забороняю, бо я так хочу.
Girly_girl• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
А вы высказываете свое аргументированное мнение именно, когда он спрашивает?
Тень льва• 26 июля 2023
В подруги чоловік теж зловживав енергетиками. Поки одного разу не стало погано. Так, що навіть швидку викликали. . Бешене колоття серця , запаморочення та тремтіння всіх кінцівок, таке, що не міг втримати чашку. Не відомо, чи то від них, чи так співпало. Але ж подружка одразу : от бачиш, ти від них трохи не помер, кидай.) Він більше і близько не підходить до тих енергетиків
Ло Шарик• 26 июля 2023
С них очень сложно слезть.
Образумить словами - не получится.
Человек должен сам захотеть.... это как бросить курить
Бабка-байкерша• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ви як моя мама, критикує мене за кожну цукерку і читає лекції про цукор 🤦 Дійшло до того, що я вночі в ліжку їла цукерки, щоб вона не бачила. Добре, що вже давно з´їхала і ніхто над душею не стоїть.
Дайте людині насолодитися життям.
Ацетилсалициловая кислота• 26 июля 2023
Пусть просто пьёт кофеин. С айхерб к примеру.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Взрослый человек, сам решит
Да, но лечить то мне его
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Долго пил и много?
Анонимба• 26 июля 2023
Ответ дляТень льва
Від енергетиків. Я одного разу по молодості випила півбанки, до цього не пила їх, і ті ж самі симптоми, що ви описали. Швидку не викликали, але на лавочку на вулиці мене чоловік поклав. Через хвилин двадцять потроху стало відпускати. Я більше до них не підходила навіть на ковток.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
С одной стороны вы правы, но тяжело видеть как человек гробит свое здоровье
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Дайте людині насолодитися життям.
Він насолодився до проблем із серцем.
Любов і піклування полягає не в потуранні поганим звичкам і слабкостям, а в піклуванні про кохану людину.
Ви всюди бачите крайнощі. І до чого тут ваша мама і цукерки?
Я чоловіку не забороняю всі радощі життя, в мене вистачає клепки не бути диктатором. Ви можете свого чоловіка поїти енергетиками, це ваш вибір.
А я хочу, щоб мій чоловік був здоровий. Дяка Богу, він не тупий віслюк і вміє визнавати помилки. Енегретики тепер обходить стороною.
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляТень льва
А до цього проблем з серцем не було?
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Предлагала, говорит все пьют и со всеми все нормально.
И типа ему нравится вкус этого напитка
Анонимба• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
А до цього проблем з серцем не було?
Я за себе відповім. У мене тахікардія і повишений тиск, тому вистачило півбанки навіть, щоб стало погано.
Без образів• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Він насолодився до проблем із серцем.
Що значить ’поїти’? Ви дозволяєте собі з´їсти шматок торту? Знаєте, що там користі ніякої? Якщо чоловік вам кожного разу буде говорити, що то шкідливо, коли ви його їстимете, яка буде ваша реакція? Коли ви їсте торт, то вважається, що чоловік вас ним годує?
’Поїти чоловіка енергетиками’ - таке враження, що чоловіка усиновили...
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляБез образів
Я дозволяю і собі, і чоловіку і торт, і морозиво і цукерки в розумних кількостях.
Але не ставте на один щабель торт і енергетики. Торт - це відсутніть користі, але без особливої шкоди для здоров´я (якщо немає проблем з цукром).
Енергетики - це явна шкода для здоров´, навіть за відсутності проблем зі здоров´ям. Особливо, якщо це не 1 баночка в тиждень, а 2-3 баночки в день.
Без образів• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
І знову ж таки ’дозволяю чоловіку’
Girly_girl• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Да, но лечить то мне его
Я уже ниже написала, что это не обсуждается.
А вы думаете, если ему придется принимать лечение , то ваша помощь с постоянными комментариями «а я говорила, а нужно было меня слушать» будет уместна, будет облегчать его состояние?…
ХвостПистолетом• 26 июля 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Долго пил и много?
Нет
Княгиня пітьми• 26 июля 2023
Ответ дляБез образів
І знову ж таки ’дозволяю чоловіку’
Так, дозволяю. Скажу більше, у мене чоловік онкохворий, пройшов 6 курсів хімії, а зараз проходить променеву терапію. В нього багато обмежень, йому багато чого не можна. Але кортить. Я йому готую дієтичну їжу, слідкую щоб приймав всі ліки ( бо він часто забуває), піклуюсь про нього різними можливими способами, люблю і підтримую його.
І так, деколи роблю послаблення дієти і дозволяю солодощі.
Ви хочете хочете мені ще чимось дорікнути?
Без образів• 26 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Я вам не дорікала. І ви про хворобу чоловіка не писали. З ваших попередніх постів виглядало так, що ви чоловіку меню обираєте, як мати дитині, а за умови, якщо людина здорова, то не є нормально. Більше того, виглядає як тотальний контроль
автор Йосип_молодий • 26 июля 2023
Ответ дляGirly_girl
Нет, никому не понравится это.
Но как поступить я незнаю(