Що це твориться? Відкритий антиукраїнський канал. Як зробити, щоб наказали і закрили?
MashaizDusha• 27 июля 2023
Ответ дляVova735
А что там, если люди смотрят значит нравится, если б не нравилось, давно бы закрыли.
смотрят рашисти, які з боліт вже миляться переїхати в Одесу. Їх там 140 з хєром мільйонів , на канал тіпічної ’Одеси’ точно вистачить кацапів.
MashaizDusha• 27 июля 2023
я ж про нього тут теж згадувала в коментах, це явно російський канал і віддушина для колаборантів, ждунів, які туди ще й зливають роботу ППО, постять прильоти одразу як це сталося.
Ну але ж не так давно одну таку мразоту що знімала затримали СБУ.
Неможливо закрити ТГ канал. Ми ж на початку війни тут створювали теми, робили жалоби, адмінам ТГ пофіг, а лише вони можуть закрити. Привєт Дурову. Хорошому чи не дуже руському, який ним володіє.
kohanyachko• 27 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
Админ в таганроге на болотах сидит. Нереально прикрыть
Ответ дляnutty
Никогда не понимала, чего они тут ждут? Чимадан - вакзал-паРаша. Никто ж не держит
Им хочется никуда не выезжая. В последнее время, кто добился своего чёт приуныли. Квартиры новые не дали, пенсии задерживают, транспорт платный. Не Эльдорадо, увы не Эльдорадо.))
_Твоя_подруга• 27 июля 2023
Не переживайте автор, кто надо этот канал тоже мониторит. А утром перекрывают район, откуда снимали и под белые рученьки выводят. Уже ссутся снимать всякие п...ры