ЗдесяЯ• 27 июля 2023
Що це таке? Як його відкрити?
Прийшов такий затест. Я його крутила, ломала, нажимала, нічого. Там в пластмасі якась дірочка, думаю може прикинути повинно. Чи лише розрізати прийдеться?
Бойова• 27 июля 2023
я тоже так разорвала ) там нажимать надо,и через дырочку разбрызгивается аромат.
ЗдесяЯ
• 27 июля 2023
Дівчата, розрізала. Понюхала і досить. Піду в брок пшикнусь. Так понюхать не зрозуміло.
ЗдесяЯ
• 27 июля 2023
Ответ дляБойова
Куди нажимати?
Дякую_аж_підскакую• 27 июля 2023
Так как он, расскажите? Такой пробник замороченный, аромат наверно приятный?