Звездолётчица• Изменено 27 июля 2023
Як подати документи на старе авто, щоб воно було в Дії? Київ
Дівчатка, підкажіть будь ласка, у мене авто 2007 року, його не видно у Дії, я б хотіла поїхати і подати сама документи, щоб бачити штрафи у Дії(якщо вони є).
Знайшла недалеко від мене : ТСЦ №8045 РСЦ ГСЦ МВС в м. Києві (філія ГСЦ МВС) вулиця Павла Усенка, 8, Київ, 02105, але це адреса у гуглі, не вказан сайт.
Я чула, що можна по електронній черзі якось їхати. Але у гуглі знаходить по електронній черзі тільки на Арсенальній сервісний центр. Ця електронна черга не у всіх центрах є?
Звездолётчица
• 27 июля 2023
Я дзвонила у сервісний по вул. Павла Усенка, але там ніхто не відповідає. Не знаю тепер їхати чи ні ,чи працює він
Ну шо не так?• 27 июля 2023
що значить не видно в дії?....якщо авто на вас зареєстроване - то техпаспорт тільки підтягується в дію. Якщо потім штрафи саме на це авто будуть - то по вашому інн вони підтягнуться теж в дію.
Звездолётчица
• 27 июля 2023
Ответ дляНу шо не так?
не має. Авто не нове, 2007р.. Воно не підтягується у Дії. Мене колись зупиняли ГАЇ, я запитата у них про це, вони відповіли, що так, таке є, що треба їхати у сервісний і подавати документи, тоді воно буде відображатися у Дії. Там до якогось року не видно автівок, вони їх додають ’вручну’.
Авто на мене оіормлене, але у Дії його не має. У мене і права старі, теє не видно у Дії.
Ну шо не так?• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
в мене авто 2002р випуску, брєд ви пишете, вам шось не те розказали
Звездолётчица
• 27 июля 2023
ми разом з ними стояли у Дії дивились, вони сказали так мені, що треба їхати у сервісний.
Спілий баклажан• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
У моего папы права 1978 года, еще бумажные, советские и подтянулись в дію.
Звездолётчица
• 27 июля 2023
Ответ дляСпілий баклажан
дівчатка, не у всіх так.
у мене не підтягується. я ж запитувала у гайців,які зупинили, вони сказали, що таке є.
Я вже розібралась з чергою, тому всім дякую за відповіді. Гарного дня
Фима Собак• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Цікаво,якого року у вас права? Мої 2003- підтягнулися
Намазюкана нішою• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Замена тех паспорта, скорее всего. Моё авто 2006 года, паспорт 2 года назад новый, в Дие есть.
Водительское 2007 года, пластик старый- в Дие нет.
Доки до 2013 года- в Дие не подтягиваются.
БолеИменее• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Права я додавала через підтримку Дії, в мене вони 2008 р. Попробуйте, можливо так же можна техпаспорт на авто додати
Намазюкана нішою• 27 июля 2023
Ответ дляФима Собак
Мои не подтянулись как и через личный кабинет водителя. Сказали менять на новые.
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
У меня тоже 2007 и у мужа, все потянулось
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляOlga1818
У мене теж ні прав нема в дії, ні техпаспорту. Права 1998 року і техпаспорт 2011.
Меняйте права , сейчас 300 гр международные делают
Крижана бурулька• 27 июля 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
У меня доки за 2012 год подтянулись
Фима Собак• 27 июля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Они имеют срок, а старые- бессрочные.
Барбітта• 27 июля 2023
Варіанти для вас:
1. Змінити свідоцтво про реєстрацію ТЗ, при заміні його внесуть в базу - ДІЯ його побачить.
Вартість не знаю.
2. Зареєструватись у електронному кабінеті водія.
Зробити себе ’належним користувачем’.
Штрафи почнуть надходити у кабінет - це теоретично.
3. Підписатися на бот у Телеграмм ’Штрафи ПДР’, додати своє авто - штрафи почнуть приходиити у Телегу.
Там само можна продивитсь фото і сплатити - доречи це самий швидкій варіант.
У ДІЮ штрафи надходять декілька днів, а потім ще тиждень система не бачить що ви вже сплатили.
Це безкоштовний та перевірений спосіб.
Вартість не знаю.
Зробити себе ’належним користувачем’.
Це безкоштовний та перевірений спосіб.