Копирайторша• 27 июля 2023
Як кинути курити?
Курила колись цигарки,кинула з допомогою табекс .Не курила 5 років,почала електроніки.Хочу покинути.Кому що допомогло?
ДлинноНожка• 27 июля 2023
Очень помогает перестать покупать и совать это в рот, при этом вдыхая.
Извините, только такой способ действует, на себе проверено.
Копирайторша
• 27 июля 2023
Ответ дляДлинноНожка
Оці всі повчання,про шкоду для здоров´я/гаманця.Вони недієві,нажаль.Курці чітко усвідомлюють все це.Але продовжують палити
ДлинноНожка• 27 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Ну как хотите, я уже много лет (точно больше 10) не курю
ЗдесяЯ• 27 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Я палю звичайні самі легенькі цигарки на 1 мг і 0,1 мг, електронну пробувала - не вставляє)) Кидала багато разів, але раз і назавжди не вийшло поки, стаж паління довгий(.
Табекс пробувала декілька раз, не дуже мені допомагає. Придивляюсь до нікотинових патчів на період перших місяців 2-3, там в складі окрім нікотину, екстракти різних рослин розслабляючої дії для нервової системи.
Відгуки курців на них були гарні, на погані поки не натрапила.
Вони є 2 чи 3 дозувань і підбирати треба залежно від міцності ваших цигарок і кількості випалених в день.
21 мг - це для тих, хто міцні палить і до пачки і більше на день.
14 мг - помірна і легка, півпачки на день
Схема є в інеті, точно не пам’ятаю, здається кожні 4 чи 8 тижнів в залежності від міцності ваших цигарок доза зменьшується, або переходять на пластирі з меньшою к-ть нікотину, або перерізається пластир і ділиться на 2 використання (клеїться зранку і ввечері знімається).
Мені треба на 14 мг, а їх не було, треба перевірити може вже є.
Василина Семеніч• 27 июля 2023
Я дуже довго то кидала то знову палила, поки не завагітніла) тоді зразу кинула. Зараз дитині 1.6 роки, не курю, жодної сигарети бо знаю як може знов затягнути
ПлюшкамиБалуюсь• 27 июля 2023
сори но тут полечить голову...это не сарказм, проблема курильщика, алкаша и нарика. - в голове. в работе с зависимостями ищут причину.
напишу даже так, мы, курильщики, точно же отдаем себе отчет в том что это вредно, противно, дорого, опасно и т.д. но делаем(