Добрий день всім красуням!Планую поїздку в Карпати, підкажіть, на які гори можна сходити без гіда, щоб не заблукати?
Була на Говерлі, Хомяку, Шпицях
Ответ дляHupBaHa
звучит как начало триллера
автор, не занимайтесь фигней, сколько трагедий в итоге таких самостоятельных ’прогулок’
Серйозно?Ви бачили скіко туристів влітку в Карпатах?Там і захочеш заблукати на туристичному маршруті, то не вийде
Ответ дляHupBaHa
тьфу тьфу чтобы все ок было, но будьте аккуратнее
Дякую)Тому і питаю попсові маршрути
Ответ дляEllo
А звідки тоді новини то блискавка вбила, то шукають туристів.
А як гід врятує від блискавки?
Ответ дляklux
Я ходила только на Маковицу, но после ваших это холмик
Ну а я не дійшла, тож схожу і туди)
WhiteWidow• 27 июля 2023
Маєте якийсь досвід? Якщо небагато, то рекомендую базуватись у Ворохті і звідти, з Заросляка, вже ходити: кукул, Говерла, несамовите, водоспад говерлянський, ліснівський хребет.... Дивлячись, який досвід.
Ходжу з дітьми, 7 і 12 років. Легко. Маршрут собі роблю в alpinequest, він не буде лагати без інету. Беріть газію, поїсти і гайда)
Ответ дляWhiteWidow
Дякую, сама з сином ходила раз на Хомяк, маршрут добре промаркований, туристів багато, тож було ізі
Ответ дляtessik
Серьозно? Кожен тиждень в місцевих пабліках публікації рятувальників які шукають/надають допомогу туристам, які загубились
Бо туристи як ті вівці йдуть куди очі бачать. Треба СУВОРО дотримуватись маркеру. Загубили маркер - краще повернутись назад якщо не вмієте орієнтуватись.
А гори оманливі, так. І стежок там повно. Не всіх гори приймають.
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
От, ви знаєте що до чого. Йдіть на Ігровець від Альтанки через полонину Плаєк, потім по хребту Ігровця, перехід на Високу, спуск до полонини Середня і синім маркером вниз до Альтанки.
Десь на 8-10 годин цей маршрут. Я ходила з похресницею 12 років.
Ответ для4мама
Дякую
Анастасия К.• 27 июля 2023
Піп Іван. Ходили с мужем и дочкой 10 лет. Потеряться невозможно, туристы есть всегда. Красота неимоверная, картинка постоянно меняется. Долго, сложновато, но эмоций и воспоминаний много.
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Дякую
Ще цей маршрут гарний тим, що він на гугл картах навіть в режимі оффлайн є і можна орієнтуватись. Людей багато ходить (але менше ніж на Говерлу).
З мінусів - на тому синьому маркері треба 4 рази переходити ріку Кузьмицець. Туристи будують переходи, але після дощів ріка розмиває. То ж ймовірні мокрі ноги. Тому власне ним раджу вертатись а не підійматись.
Ответ дляАнастасия К.
Нє, туди без гіда лячно
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Нє, туди без гіда лячно
А что страшного?
В ясную погоду - то, что надо.
Ответ дляАнастасия К.
А что страшного?
В ясную погоду - то, что надо.
Кажуть, маршрут складний
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Кажуть, маршрут складний
Ну ребенок 10 лет прошел.
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Кажуть, маршрут складний
Он не сложный, он долговатый. Но оно того стоит. Сыроварня, водопады, каменный лес, поля цветочные, вухатый камень и сама консерватория.
И это все один маршрут!