Наша_русофобія_недостатня• 27 июля 2023

В гори без гіда

Добрий день всім красуням!Планую поїздку в Карпати, підкажіть, на які гори можна сходити без гіда, щоб не заблукати?
Була на Говерлі, Хомяку, Шпицях
Ello• 27 июля 2023
ні на які, в гори якщо ви не спеціаліст по горному туризму, ходити одному опасно.
4мама• 27 июля 2023
Можете здійснити сходження на будь яку з цих вершин. Самостійно. Нічого складного в тому нема. Маршрути добре промарковані і туристичний трафік насичений зараз.
Ловить гарну погоду, слідкуйте за маркером і приємного походу!
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляEllo
Ви помиляєтесь.
4мама• 27 июля 2023
Ой, авторе, трохи не так зрозуміла стартпост. Там були вже.
Можу порекомендувати маршрути зі Старої Гути по центральним Горганам.
Дуже прості та приємні. Але десь там винайміть житло для ночівлі.
HupBaHa• 27 июля 2023
звучит как начало триллера автор, не занимайтесь фигней, сколько трагедий в итоге таких самостоятельных ’прогулок’
Ello• 27 июля 2023
Ответ для4мама
Ви помиляєтесь.
я не помиляюсь, можна заблукати на раз-два, погода в горах самі знаєте як міняється. Навіть досвідчені губляться.
автор Наша_русофобія_недостатня • 27 июля 2023
Ответ дляHupBaHa
Серйозно?Ви бачили скіко туристів влітку в Карпатах?Там і захочеш заблукати на туристичному маршруті, то не вийде
HupBaHa• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
тьфу тьфу чтобы все ок было, но будьте аккуратнее
Ello• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А звідки тоді новини то блискавка вбила, то шукають туристів.
Ответ дляHupBaHa
Дякую)Тому і питаю попсові маршрути
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляEllo
Не можна. Нереально. Є маркер. Є стежка. Якщо без дурість в бОшці ’а нумо зріжемо ось тут’ - то заблукати просто нереально.
klux• 27 июля 2023
Я ходила только на Маковицу, но после ваших это холмик
tessik• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Серьозно? Кожен тиждень в місцевих пабліках публікації рятувальників які шукають/надають допомогу туристам, які загубились
Ответ дляEllo
А як гід врятує від блискавки?
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляEllo
Ну планувати сходження у день коли прогнозують грозу - це дурість. І блискавкою нещодавно вбило туристів які сходили на Говерлу з гідом.
Ответ дляklux
Ну а я не дійшла, тож схожу і туди)
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
А як гід врятує від блискавки?
Тих бідолах гід і вбив. На мою думку. Відповідальний гід не поведе на вершину у грозу.
WhiteWidow• 27 июля 2023
Маєте якийсь досвід? Якщо небагато, то рекомендую базуватись у Ворохті і звідти, з Заросляка, вже ходити: кукул, Говерла, несамовите, водоспад говерлянський, ліснівський хребет.... Дивлячись, який досвід.
Ходжу з дітьми, 7 і 12 років. Легко. Маршрут собі роблю в alpinequest, він не буде лагати без інету. Беріть газію, поїсти і гайда)
Ответ дляWhiteWidow
Дякую, сама з сином ходила раз на Хомяк, маршрут добре промаркований, туристів багато, тож було ізі
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляtessik
Бо туристи як ті вівці йдуть куди очі бачать. Треба СУВОРО дотримуватись маркеру. Загубили маркер - краще повернутись назад якщо не вмієте орієнтуватись.
А гори оманливі, так. І стежок там повно. Не всіх гори приймають.
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
От, ви знаєте що до чого. Йдіть на Ігровець від Альтанки через полонину Плаєк, потім по хребту Ігровця, перехід на Високу, спуск до полонини Середня і синім маркером вниз до Альтанки.
Десь на 8-10 годин цей маршрут. Я ходила з похресницею 12 років.
Ответ для4мама
Дякую
Анастасия К.• 27 июля 2023
Піп Іван. Ходили с мужем и дочкой 10 лет. Потеряться невозможно, туристы есть всегда. Красота неимоверная, картинка постоянно меняется. Долго, сложновато, но эмоций и воспоминаний много.
4мама• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Дякую
Ще цей маршрут гарний тим, що він на гугл картах навіть в режимі оффлайн є і можна орієнтуватись. Людей багато ходить (але менше ніж на Говерлу).
З мінусів - на тому синьому маркері треба 4 рази переходити ріку Кузьмицець. Туристи будують переходи, але після дощів ріка розмиває. То ж ймовірні мокрі ноги. Тому власне ним раджу вертатись а не підійматись.
Ответ дляАнастасия К.
Нє, туди без гіда лячно
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Нє, туди без гіда лячно
А что страшного?
В ясную погоду - то, что надо.
Ответ дляАнастасия К.
А что страшного?
В ясную погоду - то, что надо.
Кажуть, маршрут складний
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Кажуть, маршрут складний
Ну ребенок 10 лет прошел.
Анастасия К.• 27 июля 2023
Ответ дляНаша_русофобія_недостатня
Кажуть, маршрут складний
Он не сложный, он долговатый. Но оно того стоит. Сыроварня, водопады, каменный лес, поля цветочные, вухатый камень и сама консерватория.
И это все один маршрут!
O-Yumi• 28 июля 2023
Поп Іван. Там все досить зрозуміло. Але маршрут довгий, десь 22 км виходить у два кінці плюс набор висоти десь 1000 м. Це якщо йти від Дземброні. Багато хто ходить з ночівлею. Але якщо гарна фізична форма, можна за день.