IQ 80• 27 июля 2023
Покажіть шпалери в кімнатах Ваших дівчат- підлітків)
Планую переклеїти шпалери в кімнаті доньки, 11 років. Хотілось би одну- дві стіни виділити чи фотошпалерами чи з малюнком. Ідей в інтернеті багато для меньших діток, для підлітків якось мало(( Кімната в мансарді.
Мовчу, але хочу• 27 июля 2023
Та для чого це робити? У нас всі шпалери одного кольору (слонової кістки) по квартирі, ремонту 15 років. Актуально і на зараз. Донька виросла і зараз говорить, добре що квіточок різних в неї в кімнаті не має. А вашій тим більш вже 11.
ВсеПроВсехЗнаю• 27 июля 2023
Так 11 років, вже має сама вибирати. Моя в 11 забажала пофарбувати стіни в зелений і фіолетовий, через декілька років - в білий. Для мене як в лікарні, ну якщо подобається, то нехай)))) перед війною планували зробити на стіні, біля якої стоїть ліжко, м‘які панелі. Як на фото, але майже на всю стіну
66сезон666серия• 27 июля 2023
моїй 12, ремонт зараз робиться, шпалери під фарбу, донька вибрала світло-волошковий колір (сама собі намішає, вона вміє), яскраві акценти будут аксесуарами.
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Для чого що робити? Вам подобається слонова кістка, мені ні. На рахунок актуально, теж не впевнена)) Я взагалі не розумію як це ремонту 15 років, мені набридає
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Думаю буде гарно)
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
А сама донька що хоче?
Доросла вже дівчина, вам з нею треба радитися
Її немає зараз вдома, відпочиває . Хочемо зробити їй сюрприз)
Викачую яйцями• 27 июля 2023
Моїй зараз 12 років, їй досі подобається кімната, в якій їй робили ремонт на 8 років, за ліжком фото шпалери. В найближчі 3-4 роки ремонт не планую
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Гарно) Ми робили, коли їй було 5)) тому вже хочеться нового)) в нас так зараз
Викачую яйцями• 27 июля 2023
Ответ дляIQ 80
Їй хочеться чи Вам?))) Моя мріє про такий туалетний столик, але вона ще дитини по суті, тому думаю роки 2-3 ще протяну без ремонта
Мовчу, але хочу• 27 июля 2023
Ответ дляIQ 80
От мені ці всі малюночки теж набридають швидко. А так всі стіни однотонні, змінюємо тільки декор. І так, можливо вже час переклеювати, але я б знову вибрала той же колір. Холодні відтінки подобаються теж, але комфортніше з теплими. Такий колір актуальний завжди, не білий, легкий відтінок світлого бежу. Але так, то тільки моя думка, у вас вона звичайно своя.
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Нам обом хочеться) та й є вже певні дефекти, десь шви відклеїлись, десь забруднилось . Скажімо так, хочеться освіжити)) меблі звичайно змінювати не будемо, ми одразу купували на виріст))) А столик подарували на 10 років
Свисток ля-минор• 27 июля 2023
Ответ дляIQ 80
У вас все ок,зачем менять?
Я вся ваша• 27 июля 2023
Ответ дляIQ 80
Дуже погана ідея.
А якщо вона, наприклад, хоче стіни пофарбовані, а ви шпалери поклїте?
Може в неї вже якісь думки є, а тут ви...
З сюрпризом
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Дуже погана ідея.
З сюрпризом
Я знаю що їй подобається, ми обговорювали кольорову гамму. Фарбованих стін не буде точно!
IQ 80
• 27 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
У вас все ок,зачем менять?
Тому що хочеться свіжого ремонту)
ВсеПроВсехЗнаю• 27 июля 2023
Важко так щось Вам порадити, треба бачити всю кімнату і меблі, розташування вікон та двері. В нас, наприклад, не дуже велика кімната, ліжко та ще якийсь диванчик не вміщались, тому вибрали ті м‘які панелі, щоб можно було комфортно сидіти на ліжку. Я теж за лаконічний дизайн, як вище дівчата писали, але якщо обої, то можливо якісь з вертикальними смужками, на стіну, де нема нахилу. Щось типу як на фото, але останнє дуже вирвіглазно, як на мене))) а взагалі, треба йти в магазин і дивитись багато обоїв, там і прийде рішення.
Викачую яйцями• 28 июля 2023
Ответ дляIQ 80
До війни полюбляла на форумі сайта ’Идеи вашего дома’ зависать (рус), там було багато прикладів ремонту звичайних людей, багато там ідей брала.