курасаны• 27 июля 2023

Кто недавно делал загранпаспорт с оккупированной территории?

В смысле если украинский паспорт выдан на оккупированной территории,прописка там же.Какие сроки,реально не меньше 3х месяцев?
У меня паспорт выдан там,где оккупация с 2014 года,а у сына в 2015 году на территории Украины,не в оккупации.
БершкомангоЗар• 27 июля 2023
Чоловік хтів поміняти паспорт книжечку виданий на окупованій території на ІД, то сказали, що будуть подавати купу запросів і це буде довго. Хоча загран робив, то додав права видані у Львові і все робили як і мені по строкам(подавали в один день). То чоловік просто в паспорт книжечеу вклеїв фото(45 років) і ніяких питань, запросів і т.д., як і всім за пару днів.

автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Фото мужу тоже во Львове вклеивали в прошлом году в 45,неделю ждал.Про загранпаспорт слышу только,что три месяца не меньше.
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Чоловіка вашого ідентифіковано.Не потрібно вже ніякі запити відправляти.
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Идентификация произошла,когда фото в паспорт вклеили?
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Ответ длякурасаны
Людина пише що оформляв ЗП.
Але й при процедурі вклейки фото також проводять перевірку.
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Людина пише що оформляв ЗП.
Мне недавно 45 исполнилось,сначала фото нужно вклеить,может загранпаспорт потом быстрее сделают.
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Так .Але перед візитом до них ознайомтеся на сайті з усією необхідною інформацією.
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Беріть з собою усі наявні документи,а також документи з вашим фото
И_В_офигительных_штанах• 27 июля 2023
2 недели делали в этом месяце через доксервис

БершкомангоЗар• 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Сказали, що все одно будуть відправляти і не один запит, і пофіг на права, військовий квиток і загран, видані на неокупованій території. Був тиждень тому в міграційній службі.
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Закордонний у якому році оформляв?
БершкомангоЗар• 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Закордонний у якому році оформляв?
Роки 3 тому
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Тю.Та ж все норм.Це щось вони придумують .Зателефонуйте на гарячу лінію і поцікавтеся чи є дії працівників правомірними.
Коли чоловік оформляв ЗП тоді всі перевірки проводилися .Особу ідентифікували .
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Да,документы приготовила.Спасибо.
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Не слышала о таком сервисе ничего,это где?
И_В_офигительных_штанах• 27 июля 2023
Ответ длякурасаны
Каком? Документ сервис?
ДеньгиНеСдаю• 27 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Каком? Документ сервис?
Успіхів вам.Мирного неба і всіх благ
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Каком? Документ сервис?
ДП документ,я поняла.Спасибо
автор курасаны • 27 июля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Успіхів вам.Мирного неба і всіх благ
Взаимно