Пи Пи Пилюля• 27 июля 2023

Я почала підгодовувати безпритульних тварин

Мені здається, що через це з мене сміються сусіди мол незаміжня і годує котів. Чи це психологія вже.
Сиренькая• 27 июля 2023
Ответ дляSeehund
На озере.
Загуглила. Вони такі симпатичні. Не бачила таких у нас на озері.
Seehund• 27 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Это в Германии. Очень уважают яблоки.
Шукаю трусики• 27 июля 2023
Ответ дляСплюшка
Ну голубю хорошо, кот, наверное, огорчился
Покалеченный голубь это не печень... он не самовосстанавливаемый))... т.е. ему устроили медленную смерть....имхо
автор Пи Пи Пилюля • 27 июля 2023
Ответ дляemerald_88
А мені здається, що ви прочитали тему зі срачами про бабку, що напала на дитину через годування котів і вирішили потролити
Ні не читала.. і вам здається)
navariya• 27 июля 2023
Ответ дляШукаю трусики
кто-то занесет голубя в ветклинику?.... вы серьезно?
Доповню назустріч.
Історія з совдепії (зараз не знаю).
Голуби у місті мають погану славу - без пояснень. На фермах, да і всюди, теж. Крім домашніх, селекційних, яких тримають в обладнених голубятнях.
До чого я.
Так ось, як було:
Наймали мисливців для відстрілу, як і ворон - за що їм платили гроші.
Що робили люди, звичайні: підгодовували голубів хлібом, змоченим у горілці. Коли птахи впадали в оп´яніння - збирали їх і додому, варити голубиний суп. Що залишились, складали в морозильник, або (в зимову пору) тримали в баняку на балконі.
Це, написане тут - з розповіді старших бабусь і дідусів.
Сиренькая• 27 июля 2023
Ответ дляSeehund
Это в Германии. Очень уважают яблоки.
Це ж нутрія. Я таких нагуглила
Омлетик• 27 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Я заміжня і сьогодні у кота на вулиці, в центрі міста видерла голуба, перенесла його по дорозі ближче до вет клініки, думаю може хтось занесе його туди, бо я дуже поспішала на маршрутку ((
Медвежья услуга. Так бы кот его съел и всем хорошо. А теперь и кот голодный, и птица мучается.
П.с голубей многие терпеть не могут, никто им заниматься не будет, они пачками на улице дохнут
Seehund• 27 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Це ж нутрія. Я таких нагуглила
Я знаю, но тут их называют Wasserrat (водяная крыса).
Aishiteru• 27 июля 2023
Нічого доброго підгодовуючи тварин, особливо собак, ви не робите. Забирайте додому, тоді буде якесь діло.
Помилуйте мадам• 27 июля 2023
Сколько помню себя – кормлю бездомных собак, котов. Единственное что мне могли говорить соседи: «Катя, это ты опять привела собак под подъезд? Опять они тут жить будут, лаять по ночам и спать не давать?»
Я улыбаюсь: ща привыкните немного, подождите, полюбите их и ещё всем домом скидываться будем на кесарево+стерилизация, просто вы не знаете пока об этом)
автор Пи Пи Пилюля • 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Нічого доброго розводячи тут срач і думаючи як бабуля на лавочці біля підїзду ви не робите. Але право на слово маєте!
Tammy21• 27 июля 2023
Ми годували/стерелізували наших дворових хвостиків. Друге не дуже допомогало, бо то викинуть, то приблудяться. З війною у перші дні багатьох розібрали, у нас взагалі чудові люди там були, не ми одні піклувалися.
Сподіваюся, ви знайдете в собі сили не ототожнювати себе з тими хто з вас сміється та не зважати на їх точку зору. Дякую вам!
Вот Она Я• 27 июля 2023
Ответ дляВсміхайлик
Это старость подкрадывается...
Это называется эмпатия, если вам конечно знакомо это опредкление.
автор Пи Пи Пилюля • 27 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я Теж я організувала стерилізацію. Дякую за хороше слово!
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
а кота взамен накормили? добродетель
Готова до другої• 27 июля 2023
Не розумію цього! Хочеться годувати їх, забирайте до квартири/будинку. В мене теж є така розумна кормить зграю собак на вулиці, а в двір не пустить, щоб не насрали їй там, хай на вулиці всім. То вже є, хто знає і привозять цуценят підкидають туди, їх вже більше 10. Одна напала на дитину. Хтось потруїв їх, 1 лишилася
автор Пи Пи Пилюля • 27 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Військові годують, а отакі як ви розводите пусті розмови...
Готова до другої• 27 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ви ніколи не чули, що безпритульні собаки нападають на людей? В мене в селі за місяць вже 2 рази. Тато хлопчика, який лежав в лікарні теж військовий, написав, що прийде і постріляє їх.
Aishiteru• 27 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Маю, я все життя волонтерила. Десятки тварин через мої руки, нерви, фінанси. І що? Якось це закінчилось? Держава потурбувалась за тварин? Ні. Маю право слова, бо мені це вже знаєте де?
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
а ви це хіба для людей робите чи всеж таки для тварин?
Aishiteru• 27 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Для тварин звісно. Але поки не будуть штрафи, відсутність безпритульних тварин на вулицях, ось це все - вони так і будуть помирати. Це повинні вирішувати на державному рівні.
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Воно то звісно так. Але це буде ой як не скоро, ви ж це самі розумієте. І мінімальна допомога тваринам необхідна щодня. Це як зараз війна з орками. Складно, але якщо не боротися, то буде ще гірше. Зооволонтери такі ж воїни у своїй сфері. А наша влада, нічого вже не хочется про них говорити. Нудить від них
Aishiteru• 27 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Розумію звісно( Петицію ніхто не підписував, війна ще триває, післявоєнний стан теж. Може як в ЄС візьмуть, тоді будуть якось регулювати.

Так, чесно кажучи вже чекаю якусь зовнішню владу, хоча б регіональну, по місцям. Для контролю. В Болгарії наприклад багато любителів русні, але ж порядки які не які є, корупція теж відслідковується. Ех, взяли б нас координувати швейцарці…
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242

Наші придурки роблять усе, щоб нікуди не взяли нас. І роблять то свідомо.
Aishiteru• 27 июля 2023
Ответ дляКоко На Страже
Цікаво, чому так? Навіщо свідомо вбивати націю? Ну для чого це треба? Думаю, просто жадібні дурники і все.
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Бо у владі 90% працюють на рашку тим чи іншим чином. Нема у владі проукраїнських діячів. Усі за бабло або ідейні руйнують Україну зсередини.
Капитошечка• 27 июля 2023
Я замужем и всегда кормлю уличных собак и котов, на соседей пофиг. У нас новый жк, есть пару Котов какие живут при кофейне. Люди их тискают,фоткают,а владельцы кормят и ухаживают. Была еще собака прибилась щенком, окупацию пережила и вот недавно её соседка забрала себе.
Sanechko• 27 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Померло?
Так
Щось не спиться• 27 июля 2023
Моя мама все життя це робить
Каркуша Клара• 27 июля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Военные тут причем вообще? На фронте для них - это своеобразная защита психики в адских условиях.
А так Вам правильно выше написали: берите домой, кормите, ухаживайте и любите на здоровье. А окружающих в это впутывать не стоит. Кормить-то Вы кормите, а ответственности не несёте.
Прикормленная собака может наброситься на незнакомого человека
Бродячие кошки знаете куда ходят в туалет? - В песочницы . Голуби - вообще разносчики всякой заразы.
Кото там ещё кормить можно?