Ваша прЭлесть• 27 июля 2023
Перші симптоми опущення матки?
Що саме відчували? Може це бути в 25, якщо не було пологів.?
Ваша прЭлесть
• 27 июля 2023
Ответ дляПанна Кота
У меня были такие ощущения будто матка опустилась.
Я щось подібне відчуваю... Це при огляді звичайному видно?
PANTERA_KET• 27 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Думаю да
Ваша прЭлесть
• 27 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Недержание мочи
Такого не має слава богу. Просто є відчуття наче щось ’отпустилося*🤷♀️
PANTERA_KET• 27 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Дякую за відповідь)
У меня тоже были такие страхи. Надо упражнения делать или рег секс.
Ваша прЭлесть
• 27 июля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Регулярний секс? Потрібно почитати 😅 чоловіка вдома не має, тому і секса не має майже півтора року.
Я знайшла кучу відео де роблять вправи, але не знаю які точно мені підійдуть
А якщо у вас було опущення, то в скільки років?
PANTERA_KET• 27 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Та я не знаю. Начала упр делать вроде норм стало, но у врача не была. 37 мне . Было именно ощущение что опущение, чувствовала когда на стул садилась.
Виниловая пластинка• 27 июля 2023
На огляді це точно видно. Якщо ви були в лікаря і вам про це не сказали, то спіть спокійно
Доставучая• 27 июля 2023
Автор, посетите врача, на осмотре это видно и вам всё расскажут, что у вас и как с этим бороться.