Интересны мнения. Очень хочется дождаться деоккупации города-мученика. Надежда тает с каждым днем
Kot_v_meshke• 27 июля 2023
Живите свою жизнь. Не надо жить в ожидании освобождения Мариуполя.
Я вважаю і неодноразово в цьому впевнювалась: на все свій час. Маріуполь і всі окуповані міста і села будуть звільнені від цієї гнидної навали, а на болотах московії розгориться громадянська війна і все кацапйо на своїй власній шкурці відчує той біль, який воно нам завдало
Дана-Нирвана• 27 июля 2023
Ответ дляТанюша
Наша помилка, яку ми зрозуміли через власні сльози та кров, що війна десь там, а не в нас вдома.
Довіку не вимолити прощення за цю сліпоту
Кстати, я тоже об этом думаю. Девять лет назад вздохнула с облегчением, что Северодонецк, где родители, остался на территории Украины, и отодвинула от себя тему АТО. Теперь понимаю, как была неправа.
Якщо ЗСУ вдасться звільнити Крим, то решта захопленої території для рфії нафіг непотрібні бо сенс їх захоплення був у створенні коридору до Криму.
І ще. Виробничі потужності СССР були побудовані, як замкнутий цикл виробництва і тому рфії була необхідна вся ’підкова’ з Миколаївським(суднобудування ),Запоріжжям (мотор Січ), Харків(двигуни до літаків) і Одеса (великий і потужний порт). А так рфія вся без України, як колос без одної ноги, не може бути повноцінним.
Дана-Нирвана• 27 июля 2023
Я думаю, освободят. Сегодня по новостным пабликам прошла инфа, что по словам каких-то там американских чиновников Украина уже нащупала слабые точки в обороне русни на юге и начинает вторую волну контрнаступления с целью освободить Токмак, а если все пойдет хорошо - то и Мелитополь, чтобы перерезать сухопутный коридор в Крым. А там и до Мариуполя очередь дойдет.
Ответ дляДана-Нирвана
Я зараз дружу з двічі ВПО. І сміх і гріх.
Пам´ятаєте мультфільм Жив був Пес.
Де вовк питає - А пам´ятаєш як ти мене ганяв, а пес знітившись, та я той..
А, розумію , робота така.
Пам´ятаєте мультфільм Жив був Пес.
А, розумію , робота така.
Ответ дляmar minor
Только когда россию за жабры возьмем и путем торгов и « дипломатии « только так , военным путем не верю , сильно много наших там потеряем (
Пока они рады, что ездят на ладах, едят во вкусно и точка, ждут санкций на европейские товары. Короче рады полному закрытию от мира.
Mira29-c3c3• 27 июля 2023
Ответ дляLuda72
Дуже хочеться вірити.Але хто має визволяти Маріуполь?
На порадниці чужими руками люблять воювати.