Читали уже ?
Какие ваши мысли?
Sunny Hanny• 02 августа 2023
То їхні гроші. Мають право. У нас взагалі не має бути претензій до інших країн. В першу чергу до нашої влади і до самого себе
Ответ дляNataHromadska0808
Серьезно?
То есть они заставили отдать наше ядерное , при условии , что будут нас защищать .
Сейчас заявили , что это всё ни о чем и они ничего не должны и норм ?
Знаете что такое международное право ? Так вот, когда его не соблюдают , когда меморандумами и международными договорами подтираются , наступает в мире анархия .
Sunny Hanny• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Серьезно?
Змусили? Чи можливо то вся влада, яку ми( ми , наші батьки, діди) обирали розпродували та роздавали все, що можна продати?
Знаєте яка ж дурна риса у українців? Звинувачувати всіх і забувати про себе, про свої вчинки. Що в глобальному, що в локальному, що в особистому плані. Ми до всіх з претензіями що нам винні. При цьому я сам нікому нічого не винен.
Росія нас знищує століттями. Тому ми маємо бути готові захищатися щосекунди. Весь час.і не чекати цього від інших
Spicy -02f0• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Серьезно?
Могли не соглашаться и не отдавать, как заставили?
Sunny Hanny• 02 августа 2023
А за допомогу інших країн ми маємо дякувати. Не стрибати як гопники, а дякувати. Да, тяжко це українцям . Але треба
Sunny Hanny• 02 августа 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Пістолет до голови Кравчука поставили. Не менш
Ответ дляNataHromadska0808
Нет, международное право обязано быть соблюдено , это аксиома .
Или ядерку теперь имеет право любое государство производить, так как кидают на раз .
Ответ дляSara-a
Серьезно?
там нет обязанности нас защищать
Ответ дляSara-a
Серьезно?
Почитайте что там написано по поводу ’что будут нас защищать’. Только дебил или откровенный вредитель мог отдать ЯО в обмен на ’Російська Федерація, Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії і Сполучені Штати Америки підтверджують їх зобов´язання домагатися негайних дій з боку Ради’ Безпеки Організації Об´єднаних Націй з метою надання допомоги Україні як державі-учасниці Договору про нерозповсюдження ядерної зброї ( 995_098 ), що не володіє ядерною зброєю, в разі, якщо Україна стане жертвою акту агресії або об´єктом погрози агресією з використанням ядерної зброї.’
Вот и все гарантии, пожаловаться в ООН.
Sunny Hanny• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Скажіть то путіну. То чому, якщо воно є, світ не може нічого зробити з терористом? Бо може то просто фікція?
Sunny Hanny• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Есть
Они гарантируют нашу территориальную целостность
Там розписано як саме?
Ответ дляNataHromadska0808
И где вы такого понабрались … в 91 гг подписывать меморандумы насильно за трусы никого не тянули , при ядерном разоружении Украины . Во вторых Польша в ната поэтому помощь … ну и ослабление в целом россии для них приемлемо .
Насчет нашей влади уже по-моему все всем ясно .
Irina-5d24• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Мы отдали , нам за этого гарантии безопасности и кинули .
Это хороший пример того как надо делать договора. Все прописывать. Они ж не предусмотрели план действий при условии нападения. Там не написано, что вот нападут на Украину и мы все прискачем на помощь со своей армией как прописано в НАТОвском договоре. А ’гарантии безопасности’ это такое... на дурачка рассчитывали и дурачок повелся
Spicy -02f0• 02 августа 2023
Ответ дляSara-a
Вы читали какие нам там гарантии обещали?
Не нападать и оказывать помощь если кто-то напат. Размер и характер помощи не уточнялся.