ГейСюда• 28 июля 2023

Ізкі, Міжгір´я, Пилипець або ще варіанти де зупинитися??

Вітаю) шукаємо варіанти де зупинитися в цьому регіоні. Состав 2+1 (15 років) то обмежена кількість готелів з вільними номерами для нас. Буду вдячна за поради, звідки зручніше на екскурсії і куди варто, де краще харчуватися. А ще дощі прогнозують)) то чим занятися, це ми з 03.08 плануємо на 3-4 ночі. Автівка з невисоким кліренс, тому якість заїзду цікавить. Забагато питань))) але буду вдячна
Капризуля• 28 июля 2023
Була в Міжгірʼї. Гарні краєвиди, близько до Синевира
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Дякую, теж до Синевира планую. А краще своїм ходом, чи екскурсію замовляти? А де зупинялись, кафешки може які там?
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Там ще водоспад Шипіт поруч, може хтось був, які враження, що ще поруч?
Капризуля• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Жили в готелі Синевирський перевал. Сподобався ресторан Мішель у Міжгірʼї. Все своїм ходом на авто
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Під дощем гуляли. Водоспад шипіт+біля нього форелева рибалка+далі трохи Гранд готель з кавою і смачними десертами.
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
В Міжгір´ї підйомник. В Пилипці піднятися пішки на Гимбу можна.
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Дякую) а підйомники зараз теж працюють? К своєму сорому, я в горах окрім Славське ніде не бувала((, а донька 15 років просить піднятися. То куди цікавіше і може не дуже складно варто спробувати? Наче спортивні, ходимо багато))
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Ответ дляАлиса Михайловна
А можна заходити до готелів, якщо не там жити, до ресторанів, чи кафе?
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Гранд готель гарний, але місць вже немає на наші дати.
И_В_офигительных_штанах• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Водоспад поруч,це Пилипець
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Так, в Міжгір´ї рекомендую Мішель, це місцеві порадили.І дійсно, їжа там пречудова, але готують хв 30-40, то ж запасіться терпінням.
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Якщо з 15-річною донькою, можете з´їздити в Колочаву, там гарний музей бойківської культури під відкритим небом. Візьміть індивідуально екскурсовода і дуже багато цікавої інформації дізнаєтеся. Ми були в захваті.
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Я б зупинилася у Міжгір´ї. Там до речі є ТЦ і там є на зразок Пузатої хати столова. Доволі пристойна, можна там поснідати або пообідати.
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Так, можна
вентиляторная• 28 июля 2023
Колочава,Озеро Вита.
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Це фото готелю Мішель
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Дві останні фотки тераса ресторану
Olen4a• 28 июля 2023
Ответ дляКапризуля
Там кайфово))
Ми в Синевирі зараз мешкаємо
Olen4a• 28 июля 2023
Ответ дляАлиса Михайловна
Той, що на Кам´янці не працює. Працює на Альянсі (туди дзвонити попередньо треба)
Olen4a• 28 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
І старе село)
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Дві останні фотки тераса ресторану
Дякую, дуже привабливо , треба бути зайти обов´язково.
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Ответ дляOlen4a
Там кайфово))
Ми в Синевирі зараз мешкаємо
Так, дивилася я Синевирський перевал, красотаааа, але все зайнято для нашої компанії. Мабуть треба все раніше планувати, просто відпустка раптово склалась
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Ответ дляOlen4a
Там кайфово))
Ми в Синевирі зараз мешкаємо
Готель дуже гарний, місце чудове, але в ресторані ціни величенькі, за уху, бограч та каву пристойно заплатили, а порції маленькі
автор ГейСюда • 28 июля 2023
Ответ дляOlen4a
Там кайфово))
Ми в Синевирі зараз мешкаємо
А як краще добиратися др Синевіра? Я ж правильно зрозуміла, в самому озері неможна плавати?
Рожки-да-ножки• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
У Міжгір´ї є підйомник та в Пилипці на Боржаву. Але попередньо з´ясуйте чи вони зараз працюють.
Алиса Михайловна• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
В Пилипці не працює. Тільки Міжгір´я. В Пилипці на Гимбу я з 7ми річною дитиною пішки піднімалася. Гарна дорога
Olen4a• 28 июля 2023
Ответ дляГейСюда
Ні, не можна.
Як добратися? Мабуть, лише автівкою чи попутками.
Ну або екскурсійними автобусами. Тут з транспортним сполученням срака в усіх сенсах
Olen4a• 28 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну, в усіх готелях ціни огого.
У колибах ситуації краще. Приміром у ’На децу у цімбора’(це внизу, як підійматись на озеро Синевир) ціни досить невисокі і порції нормальні.
Біля ’Долини вовків’ теж колиба пристойна, хоч і маленька.
У селищі Синевир, як їхати на озеро, є ’Колиба над Тереблею’. Точніше, їх дві поруч. Там досить непогано готують, і номери є. Але жити там постійно - нініні. Переночувати й поїхати далі.
автор ГейСюда • 29 июля 2023
Ответ дляOlen4a
Ну, в усіх готелях ціни огого.
Дякую, а як сама дорога до Синевіру? Асфальт чи грунт, ями? Ще й дощі очикуються, то думаю їхати легковою автівкою чи може екскурсію
Olen4a• 29 июля 2023
Ответ дляГейСюда
До озера асфальт, місцями навіть непоганий).
А ось наверх рекомендую пішки.