ГейСюда• 28 июля 2023
Ізкі, Міжгір´я, Пилипець або ще варіанти де зупинитися??
Вітаю) шукаємо варіанти де зупинитися в цьому регіоні. Состав 2+1 (15 років) то обмежена кількість готелів з вільними номерами для нас. Буду вдячна за поради, звідки зручніше на екскурсії і куди варто, де краще харчуватися. А ще дощі прогнозують)) то чим занятися, це ми з 03.08 плануємо на 3-4 ночі. Автівка з невисоким кліренс, тому якість заїзду цікавить. Забагато питань))) але буду вдячна
Миссис Буркул• 29 июля 2023
Дівчата, дякую за тему. Я зараз вирішую куди краще поїхати в Пилипець чи Міжгір‘я. Де краще, щоб були смачні заклади та простіше дістатись до красивих місць, бо ми без машини. Хочется побачити водоспад, Синевір, піднятись на гору, але не складним маршрутом. В Міжгір‘ї підйомник на яку гору? Порадьте де краще житло бронювати Пилипець чи Міжгір‘я?