Стефанія• Изменено 28 июля 2023
Тумба під умивальник.
Треба тумба з умивальником .
Ванна маленька, панелька.
Розглядаю такий варіант з кошиком для білизни, бо не хочу ставити окремий на пралку, забирає багато місця.
Та вибору таких тумб нема. З ними щось не так?
Можливо хтось має таку? Поділіться відгуком.
Можливо, можете поділитися фото, як в себе у маленькій ванні організували простір.
Ванна маленька, панелька.
ЛолитаНеРазлита• 28 июля 2023
Конечно не так, как вы оттуда белье доставать будете на стирку? По одной штуке вылавливать? Целиком корзинку достать нельзя будет - упретесь в выступающую раковину
ЛолитаНеРазлита• 28 июля 2023
Ответ дляішо
Взагалі то можна пакет туди класти, так зручніше і пил не буде збиратися
Какое то дурацкое оно. Если совсем места нет - то проще сразу в машинку складывать стирку
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Це не проблема.
Хай так, не хочу, щоб брудна білизна стояла на видному місці.
ЛолитаНеРазлита• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Це не проблема.
В барабан стиралки ее складывайте сразу
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А коли прати, наприклад, біле, то чорне куди?
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляішо
Дякую за ідею! ❤️
ЛолитаНеРазлита• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Кучей на полу. Постирали белое, через час закинули черное. Я вообще не делю никогда, стираю все вместе - все ок
Пацаааааааан• 28 июля 2023
В мене така. Але на три частини. Перша з кошиком, як у вас. Посередині звичайна, там майже все місце коліно умивалька займає, трохи хімії влазить. Третя з шухлядами. Дуже класна штука, що там не так може бути?
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Дякую!
Просто, як мене, то суперова, але вибору зовсім нема. Мені треба 75 см довжина, в моєму місті буде тільки під замовлення.
Не танцую- но пою• 28 июля 2023
vannalux.com.ua Тут много вариантов, заказывала себе тут комплект - зеркало с подсветкой и умывальник с тумбой. Корзину планировала заказать с пеналом, пока не до этого.
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую, дивилась теж там, але мені виходить дорога доставка.
І ми відкладаємо цю покупку, але без умивальника дуже погано....
Пацаааааааан• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Дякую!
В мене 85. Не влізе ніяк? Мені ще дуже подобається, що умивальник має широкі боковини, як столики. Мега зручно.
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Ні, максимум 75 см
Не танцую- но пою• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Я заказывала мист экспресс до войны, не дорого вышло, но долго, больше недели ждала, но то такое
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Ця, що я фото скинула, мені дуже подобається умивальник, але вона одна і з браком - нема умивальника 🙈
Оле Лукойе• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Це не проблема.
Эта корзина маленькая
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляОле Лукойе
Возьмите обычный умывальник и под него высокую корзину для белья
Тумбочка теж потрібна
білий туман• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
То вам повезло що не купили!! Саме на цих турецьких умивальниках тріскається емаль через декілька років (в мене така халепа!!). І під них тільки ’рідні’ тумби підходять. Отже на цю тумбу ви не знайдете ні який умивальник. Із більш-менш нормальних - дивіться KOLO, але вони простіші за ці турецькі.
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ длябілий туман
Дякую ❤️
Оле Лукойе• 28 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Тумбочка теж потрібна
Сделайте навесной шкаф над стиралкой,над умывальником зеркальный шкаф
Наивная Хо• 28 июля 2023
Классная тумбочка, не видела таких раньше
Я бы взяла такую, если бы сейчас ремонт делала
Но без умывальника не берите, потом оооочень сложно подобрать отдельно умывальник.
Чарочка діда• 28 июля 2023
Автор, дякую за ідею, тепер теж таке хочу. А якщо замовити виготовлення під ваші розміри?
Стефанія
• 28 июля 2023
Ответ дляЧарочка діда
Будь ласка :)
Ще не цікавилася. Не знаю де можна так замовити і щоб вибір умивальників був.