КротоТо• 28 июля 2023
Фільтр води та скважина, є питання
Дівчата, може хто в курсі. Є скважина на дачі, вода з неї з якимсь присмаком або м´яка , не можу зрозуміти. Але, трохи неприємна, хоча і п´ємо її. Так от, питання.
Якщо поставити фільтри, смак покращиться? Чи нічого не буде?
Перша леді колгоспу• 28 июля 2023
Треба робити аналіз води.У нашому випадку нічого не допоміг, гроші на вітер.дуже великий вміст заліза і фільтршвидко забивається, а от вода як була не смачна, так і є
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Нужно сделать анализ воды. Ни мягкая вода, ни твердая не дает запах.
Я розумію, але аналіз води робити не хочу з особистих причин ;)
Здогадуюся, що присмак надає якийсь елемент у воді, думала, через фільтри та мінералізатор очиститься
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В нас вапна ,мабуть, багато. В чайнику наліт збільшився. А присмак такий, суміш цвілі чи буряка, не зрозуміло
Перша леді колгоспу• 28 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Якщо цвілі, то , напевно, забірний бачок треба почистити, може мало користувалися і затхнулося
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Ні-ні, користуємося безперервно, це відпадає точно. Думаю, надлишок якогось мікроелементу є.
Перша леді колгоспу• 28 июля 2023
Ответ дляКротоТо
Але бачок час від часу все одно треба чистити)
дамаБезСобачки• 28 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Бачок все одно ... треба викинути)))
Поставити панель управління прямою накачкою і фсє)))
дамаБезСобачки• 28 июля 2023
Ответ дляКротоТо
1. Аналіз води для визначення набору фільтрів обов´язковий. Інакше намучаєтесь, а без толку. Які можуть бути особисті причини? Начальник місцевої СЕМ - ненависна подруга?)))) Інакше про проведений вами аналіз можуть не знати навіть члени сім´ї.
2. Доцільно ставити 2 окремих блоки фільтрів. 1-й для очистки від грубих домішок (грунт і т.п). Там фільтри забиваються на раз і міняються дуже часто.
А 2-й, то вже підібрати на підставі аналізу води. Але також включно з фільтрами очистки від грубих домішок (бо перший частину пропускатиме).
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Дякую, скажу чоловіку
Пописанная парта• 28 июля 2023
Без аналізу води ви фільтри не підберете. Зверніться в місцеву лабораторію ( були при водоканалах і сан.станціях).
Вже маючи аналіз , спеціалісти, що реалізують обладнання для водопостачання і фільтри зможуть вам підібрати відповідні фільтри.
Доречі, після осмосу вода не смачна. Чистіша але пити її неприємно.
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ длядамаБезСобачки
1й фільтр стоїть. 2й, як на фото, із стандартними фільтрами продають.
КротоТо
• 28 июля 2023
Ответ дляПописанная парта
В квартирі стоїть, з мінералізацією норм.
До речі, присмак хлору ж вбирає, то значить і інші присмаки прибере?