Заела_пластинка• 28 июля 2023
Поезд 150Л Черновцы-Полтава верхние полки в купе
Девочки, привет! может кто знает, есть ли в поезде 150Л Черновцы-Полтава на верхних полках ограничители? буду ехать с детьми, и не знаю, то ли купе выкупать и они сверху не свалятся, то ли лучше выкупать только нижние полки.
спасибо всем!
Море_море_я_скучаю• 28 июля 2023
Ну так купіть нижні і все. Не розумію питання. Нащо вам усе купе?
Пузата Хата• 28 июля 2023
Там же вроде можно у проводника взять эти штуки-ограничители. Меня вчера левый мужик с нижней полки ловил. Чуть не упала во сне. Проснулась от большого удивления, что меня какой-то чел лапает, только потом поняла, что я, можно сказать, в полете
сказочное_Бали• 28 июля 2023
Просить у провідника ремені безпеки. Ну і додатково під матрас можно з зовнішньої сторони підкласти ковдру, щоб додатковий валик безпеки отримати.
Заела_пластинка
• 28 июля 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
ми iдемо вчотирьох. 2 дорослих, 2 дитинi. разом усiм в одному купе буде зручнiше. але 1 дорослий - лiтня людина, тому комусь з дiтей повинно буде iхати на верхнiй полицi
Заела_пластинка
• 28 июля 2023
Ответ длясказочное_Бали
дякую! не знала, що iх потрiбно брати у провiдника
Научительница• 28 июля 2023
Скільки дітям років? Мої цього року обоє були на верхніх, я також, не було вільних нижніх місць. Молодшій доньці майже 7, все ок, їй сподобалось на верхній. Були з цупкої тканини обмежувачі(як ремені), але донька така худенька, що я все одно переживала, щоб вона не випала)
Море_море_я_скучаю• 28 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
А, ну так би зразу і сказали, що вас 4))
Тоді беріть одне купе. Обмежувача може й не бути, якщо це старий вагон, та в крайньому випадку ремінь знімете і зафіксуєте.
Орієнтуйтесь по ціні на квиток, чим більша ціна, тим новіший вагон
Радостина• 28 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Спробуйте зайти в 16.00
І ловіть
Твльки через додаток укрзал
Не на сайті
В 16.30 відпускають броні
Купите нижні
І ловіть
Твльки через додаток укрзал
Не на сайті
В 16.30 відпускають броні
Купите нижні
Заела_пластинка
• 28 июля 2023
Ответ дляНаучительница
7 i 9. обидвi тоненькi-худенькi. а скiльки тих обмежувачiв? 2?
Заела_пластинка
• 28 июля 2023
Ответ дляРадостина
Спробуйте зайти в 16.00
І ловіть
Твльки через додаток укрзал
Не на сайті
В 16.30 відпускають броні
Купите нижні
І ловіть
Твльки через додаток укрзал
Не на сайті
В 16.30 відпускають броні
Купите нижні
мiсця вiльнi поки що э.
хотiлося б всiм разом у купе (нас 4), але переймаюсь за цi верхнi полицi
Радостина• 28 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
мiсця вiльнi поки що э.
Там є обмежувачі залізні
І провідник ремені ще дасть
Научительница• 28 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
О, в мене така сама тоненька-худенька, тому й переживала)). Ну там як два ременя і між ними перегородка, може зараз в інтернеті фото знайду. Я ще в одну сторону, як валик зробила і підклала, а коли повертались назад, то валик уже не робила. Але такі обмежувачі обов´язково повинні бути, якщо не на самій полці, то хоча б у провідника.
Мелочунь• 28 июля 2023
Мы ехали год назад в этом поезде. Был самый обычный поезд без ограничителей
Научительница• 28 июля 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
мiсця вiльнi поки що э.
Краще всім разом в одному купе.
Майданщица• 28 июля 2023
Ответ дляНаучительница
У нас щось типу такого було.
Это плацкарт, в купе нет ремней и некуда их цеплять в новых вагонах