Борець за гаманець• 28 июля 2023

Розкажіть на пальцях як відбувається продаж товару.. як податкова знає

Я замовляю закордоном одяг на суму 100000 грн
Далі його продаю проводжу через фоп
Ф плачу податок з тих грн які поступили на фоп

А як податкова знає по якій я ціні ввезла товар
Королева краси• 28 июля 2023
По вашому інн все видно, всі перекази
Муркошечка• 28 июля 2023
Таку суму без мита неможна легально провезти. А якщо із замитненням, то ціну бачать в інвойсі
3@йk@• 28 июля 2023
Підкажіть, чи можна купляти на аліекспрес як звичайна людина і у нас продавати як ФОП, з оплатою на рахунок? Що тоді робити з прихідними документами?
А Липи Цвітуть• 28 июля 2023
якщо ви товар ввозите законно і розмитнюєте, то податковій без різниці за яку ціну ви його купили. Можете хоч 1000% накрутку ставити. У вас же податок фіксований, а не від прибутку залежить
А Липи Цвітуть• 28 июля 2023
Ответ для3@йk@
нічого. чекати перевірки і отримувати штраф за відсутність документів ) деякі фоп десятки років так торгують і їм норм )
ГендиреХтор• 28 июля 2023
Ви ж не готівкою розраховувались, а карточкою напевно. Банки вже давно вимушені відслідковувати підозрілі операції і доносити в НБУ, мін.фінансів і т.д. Називається це ’фінансовий моніторинг’. Офіційно - боротьба з відмиванням коштів і т.д. По факту - на банки повісили функції податкової
60 метрів сметани• 28 июля 2023
якщо у вас немає технічно-складних товарів, на які потрібно вести облік та надавати гарантію, то те, що немає деяких накладних, не страшно - але старайтесь, щоб хоть трохи накладних на прихід було