Непонятно• 28 июля 2023
Почему когда выходишь замуж, то сразу появляются ухажеры которые подкатывают
И прям хотят общаться, и знаки внимания оказывают
А когда не замужем то никто и не смотрит и не вспоминают.😂🤣
В курсі діла• 28 июля 2023
Сейчас напишут про энергетику, что она меняется, они чувствуют что вы востребована и т.д..
По факту такое бывает и без мужа. Лично у меня до замужества как раз было, а после нет, так что это все теории)
Со мной почему то постоянно знакомятся когда я с ребёнком иду.
Последний раз так вообще, я ему чётко отвечаю что спасибо, но мне это (давайте присядем, кофе выпьем, познакомимся) не интересно, а он, а девочку мороженым угощу, я ему нет, а девочка Да, Да, я хочу шоколадное 🤯.
И раза 3 такое было.
Чавонадо• 28 июля 2023
Ответ дляSo_so
И раза 3 такое было.
Каким же приб..м надо быть, чтоб приставать к замужней женщине с детьми, если рядом море незамужних молоденьких девушек..
Паратруперсупер• 28 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Незамужние женщины тут же изревновались🤣
ПробілНеПрацює• 28 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
Ну так если замужняя с детьми, то можно развлечься и скрыться (если согласится). И дальше пусть муж содержит. А незамужние замуж хотят, все дела.
Чебураха з перцем• 28 июля 2023
Ответ дляЧавонадо
А почему, если с ребенком, то замужняя?
Одна_на_всей_планете• 28 июля 2023
Згадала і я свою історію . За тиждень до весілля мені освідчився один знайомий з моєї компанії і просив не виходити заміж . Пропонував одружитися зним знаючи що я вагітна від майбутнього чоловіка . А ще напередоні весілля ввечері подзвонив хлопець з яким я зустрічалася за два роки до знайомства з моїм майбутнім чоловіком і сказав , що приїхав в моє місто щоб одружитись на мені . Коли ми з ним зустрічались він вчився в військовому училищі , його відчислили за щось і відправили в армію . Після цього ми з ним взагалі ці роки не спілкувалися і тут така заява .
Анонимба• 28 июля 2023
До моєї подруги зненацька приїхав її колишній, коли вона вже з майбутнім чоловіком про весілля розмови вели. Каже, як відчув, бо фото ніде не виставляли, і він не жив в місті. Мені так і написала: от як?? тоді кинув, пропав, а тут коли все добре, з‘явився і про шанс питає.
Анонимба• 28 июля 2023
Напевно, заміжні чи хто вже в парі, більш розслаблені в момент знайомства чи якогось спілкування в черзі, на вулиці, не дивляться на чоловіка оцінююче - подобається/не подобається, типаж, манери. А просто по темі щось відповідають,ведуть себе природньо, тому тим і приваблюють.
Ответ дляАнонимба
Дивіться на речі реально - є можливість ’стосунків без зобов’язань’
І витрачатися на даму та одружуватися ТОЧНО вже не треба буде)))
Про вищенаписаних (хто за 2 дні до шлюбу якісь альтернативи пропонує) - клініка.
Анонимба• 28 июля 2023
Ответ дляviter33
Так як це виглядає в тих, хто фліртує з заміжніми і знає це. Так, зобов‘язань ніяких, і «це її проблеми», але може ж від ревнивого чоловіка отримати.
Ответ дляАнонимба
І не лише фліртує)))
А ризик ’отримати’ від ревнивого чоловіка (до речі, а чому отримувати має коханець, а не дружина ?) перекривається невимушених характером стосунків, тобто відсутністю жодних зобов’язань і потреб тратити на ’кохану’ кошти, час та зусилля, не треба ’завойовувати’.
Може некрасиво виглядає, але десь так.
Чавонадо• 30 июля 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
А почему, если с ребенком, то замужняя?
Какое вообще может быть влечение к женщине с ребенком? Для меня мужик с ребенком асексуален.