руки_Крюги• 28 июля 2023
От скажіть навіщо їм ця інформація? Де працюють батьки
Приватна стоматологічна клініка
Привела дитину і заповнюю анкету- де працюють батьки? Щоб що? Навіщо їм інформація де ми працюємо?
Трахтибидох• 28 июля 2023
Чтобы знать сколько денег можно заработать то есть если родители богаты значит много
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Я нічого не написала, якийсь дибілізм
Нещодавно з малою лягали в лікарню, там сидять тітки такі серйозні, злим тоном
- де працюєте?!
- не працюємо
👀
- де працюєте?!
- не працюємо
👀
Летала_НаМетле• 28 июля 2023
Да и про взрослых тоже непонятно, зачем им это. На днях была, передо мной мужчине анкету заполняли, тоже вопрос ’Где вы работаете’? А он просто ответил, что это личные данные, он не хочет их разглашать. Молодец, мы и правда не обязаны отвечать на каждый вопрос, который нам задают.
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
Совок. Ніде в світі вже такого нема в анкетах
Просто як вони офіційно мені можуть пояснити, навіщо їм ця інформація?
Звісно всі питання про здоров´я дитини в анкеті доречні, а ось це - де працюємо, домашня адреса
Контакти ледь не до бабусь і тіток
Василина Семеніч• 28 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
В нашому садочку так і сказали ’опитання щоб визначити соціальний статус дитини’
Напуркуа їм воно? Все про гроші навкруги, скоти якісь
Муркамурковна• 28 июля 2023
це збір інфо) потім вони ваші дані можуть продати і вам будуть дзвонити всякі гавнюки
Швендяю містами• 28 июля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
взагалі це питання зараз має безглуздий вигляд. бо ’гдє ви работаєте’ це минуле сторіччя. коли всі работалі десь. в конторі, на заводі. не чули про підприємництво, фриланс, аутсорсінг.
Молчунья• 28 июля 2023
Якась нісенітниця
Навіть зі шкільних анкет це прибрали. В школі не знають, де хто працює, а тут в стоматології 😳
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляМолчунья
Якась нісенітниця
Не дешева в Києві 🐒
Мовчу, але хочу• 28 июля 2023
Автор, чтобы раскручивать на разные процедуры, помню давно дочке пошла зубы молочные рвать на Горького, были у неё уже и постоянные, так вот предложили покрыть чем-то их, согласилась, покрывали, не помню как называлось это) но это было тогда, когда доллар был то-ли 4 грн или 8, и это всё стоило копейки.
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляМарія В
Щоб розуміти скільки грошей з вас можна здерли
Як це? Є ж прайс 🥴
Швендяю містами• 28 июля 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
а шо ви відповіли на питання ’гдє работаєтє’?
Пліткарка• 28 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
’Соціальний статус дитини’ Это какой же?
Типа бомж, полубомж, среднячок, богатый и элита?
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Я тут взагалі випадково)
До лікаря цього їздимо на зоологічну
Але мені потрібно було до нього терміново, а час в нього залишився тільки в приватній
Ну короче) поки дитині роблять зуб, я тут пліткую 🤣
До лікаря цього їздимо на зоологічну
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляМарія В
Ну нав´язування додаткових послуг вам
Ага, або дзвонити будуть на акційні пропозиції
Відмахатись неможливо
nabludatel• 28 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Я нічого не написала, якийсь дибілізм
- де працюєте?!
- не працюємо
👀
- де працюєте?!
- не працюємо
👀
Місце роботи в лікарні потрібно для лікарняного.
ВільнаНазавжди• 28 июля 2023
Я уже создавала тут тему после похода к психиатру. Тоже спрашивала, где я работаю, где родители
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляnabludatel
Так можна спитати, чи він взагалі потрібен
руки_Крюги
• 28 июля 2023
Ответ дляnabludatel
Доречі в лікарні спитали, не де я працюю, а ким - поправка
Я відповіла просто -не працюю
Відморожена• 28 июля 2023
Ответ дляТрахтибидох
будуть дивитись, чи можна ’розводити’ і доїти)))))))))
Летала_НаМетле• 28 июля 2023
А интересно, если ответить, что работаешь, например, на онлифанс или что-то вроде этого, какая реакция будет-)))
Трахтибидох• 28 июля 2023
Ответ дляВідморожена
Звичайно, пробивають, хто який.