руки_Крюги• 28 июля 2023

От скажіть навіщо їм ця інформація? Де працюють батьки

Приватна стоматологічна клініка
Привела дитину і заповнюю анкету- де працюють батьки? Щоб що? Навіщо їм інформація де ми працюємо?
Пез Году Неделя• 28 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Просто як вони офіційно мені можуть пояснити, навіщо їм ця інформація?
Звісно всі питання про здоров´я дитини в анкеті доречні, а ось це - де працюємо, домашня адреса
Контакти ледь не до бабусь і тіток
Пишите - дворник и уборщица, постоянно прописки нет)) Сразу ценник меньше.
Одяг та сумки• 28 июля 2023
ого у нас такое не спрашивают. Не в детской ни в взрослой. видимо чтоб знать какие тарфы озвучивать
Відморожена• 28 июля 2023
Ответ дляруки_Крюги
Як це? Є ж прайс 🥴
завжди можна придумати нову ’необхідну’ процедуру))))
Одяг та сумки• 28 июля 2023
Ответ дляВідморожена
прайс прайсрм - но не мешает клиникам по телефону говорить осмотр 300грн а в реали брать 400 и тп.
НеГолосую• 28 июля 2023
Я не сталкивалась, а может внимание не обратила, но если что смущает, отвечаю, а вы, собственно, с какой целью интересуетесь или ставлю прочерк, если анкета.
60 метрів сметани• 28 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
В нашому садочку так і сказали ’опитання щоб визначити соціальний статус дитини’
Напуркуа їм воно? Все про гроші навкруги, скоти якісь
Пишите, что семья уборщиков, они не проверяют.