Всіх підсаджую• 28 июля 2023
Девочки, красивые брови? Подходят к типу лица? Сколько лет дадите?
Результат:
вже голосів:
72 (41.14%)
30-35
43 (24.57%)
25-30
41 (23.43%)
35-40
13 (7.43%)
Больше 40
6 (3.43%)
Результат
Обращеница• 28 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Брови ширші за губи це вже занадто))
Не люблю великі губи, але ваші тонкі губи і на все обличчя тільки брови і видно…
Ще б вуса і ви здали залік по волохатості
І воску по-більше, не забувайте, щоб виблискувало
губи в дівчини не тонкі
Невловимий Джо• 28 июля 2023
Ответ дляОбращеница
губи в дівчини не тонкі
Ну добре, верхня тонка.
Пропорції немає і виглядають брови чужорідно
Удачная• 28 июля 2023
Около 30. Брови не нравятся. Из крупных черт только нос. Все остальное не крупное. Брови сильно округлой формы не нравятся. На мой взгляд они очень широкие. Это гармоничней для таких глазастых и носастых как Анна Седокова.
Обращеница• 28 июля 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Ну добре, верхня тонка.
на рахунок брів погоджуюсь, а з губами все норм. Коли ж закінчиться ця мода на вареники...
Помидорина• 28 июля 2023
Ответ дляЗаставляличка
Да, широковаты. Выглядите молодо, выдают впадины под глазами, явно за 35
Какие впадины?
Задираю носа• 28 июля 2023
Ответ дляУдачная
Де ви там крупний ніс побачили?
Чекаю завтра• 28 июля 2023
Очень симпатичная девочка! А форма бровей просто кошмарная карикатура.
Мастера убить мало. Такое лицо испоганить, нужно уметь(((
любименькая• 28 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Красивая зеленоглазая брюнетка!
Шас как понаписуют
Зеленіе глаза с зеленім платьем мне нравятся
ФруктЕщеТот• 28 июля 2023
Брови не на своєму місці, широкі, широко розставлені для цих очей, дуже високо підняті, виглядають негармонійно і не природньо
Кава з перцем• 28 июля 2023
Симпатична дівчина, 27-32 р., а брови ...ну модні зараз такі, змінити завжди можна, не критично
Заставляличка• 28 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Какие впадины?
Ну вот когда вам будет 38+ узнаете
Vitamina1407• 28 июля 2023
Не нравятся. Широкие,цвет вам не идёт,не гармонично как-то,лет около 35