Комусь обов´язково це написати треба! Навіщо?!
Як почати писати українською? Якщо звинувачують в використанні перекладача?
Ответ дляNimfa77
Зачем вы обращаете на это внимание?
Навіщо?!
Тому що пишуть, що я бот. А я не бот та ображаюсь на це.
bespe4na_mavpa• 28 июля 2023
Я з вами згодна, особливо на фоні наших біженців закордоном, вони не знають мову, а люди їм допомогають. Зато коли тут щось не так з буквою - забуллять кагалом
Ответ дляvinika
Так не використовуйте. Пишіть суржроком
Я і пишу суржиком. Помилки бувають. Треба без помилок писати.
Ответ дляNimfa77
Какая у вас задача?
Образится или научится писать украинской?
А я так навчуся?
Муркамурковна• 28 июля 2023
Я пишу суржиком і в мене дислексія)
Ви пркалуєтесь?) шо вже я в цьому житті тут тільки не читала