Затишне кубло• 28 июля 2023
омега-3 у виді масла криля.
реально помітили якусь різницю (цікавить перш за все для шкіри) порівнянно із звичайною омегою?
яке саме купували? фірма (можна і ссилку)?
Мушля з Криму• 28 июля 2023
)))) автор, ну не смешите, ну как можно заметить такую разницу?
принимайте, хуже не будет
Затишне кубло
• 28 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
принимайте, хуже не будет
ну там ціна дорожче набагато. тому і питання актуальне
FleurDeLyse• 28 июля 2023
Я приймаю постійно купу всього, різниці не бачу. Ну яку різницю тут можна помітити?
Мушля з Криму• 28 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
не заморачивайтесь
Указка• 28 июля 2023
Приймаю завжди омегу в вигляді масла краля і всіх на це підсадила. Різниця ..ну не знаю, може і є щось, але в будь якому випадку жінкам корисно. На айхербі замовляю, вичікую коли акція на нього.
Ширли-Мырли• 28 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Такая омега считается более ценной. Дороже, для эффекта надо пить регулярно и долго. Покупаю не самую большую дозировку и много капсул и по скидке (так выгодно получается). Сейчас лето, сложно сказать, зимой будет виднее... Но стоит купить.
Затишне кубло
• 28 июля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
а яку саме купуєте?
Затишне кубло
• 28 июля 2023
Ответ дляУказка
киньте, будь ласка, посилання, ну чи фото/повну назву?
дякую
Xвостокрутелка• 28 июля 2023
Я помітила різницю коли почала їсти сьомгу свіжезловлену з моря. За півроку шкіра краща. Їла і в Україні з магазинів завжди, ефекту не було бо це був продукт не свіжий
Шикаю і викаю• 28 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
як часто ви її їсте?
Затишне кубло
• 28 июля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
ну в мене нема такої можливості. взагалі нема моливості їсти сьомгу, форель і т д регулярно(
Xвостокрутелка• 28 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Я просто купу омег приймала дома, їла постійно хорошу дорогу рибу, а воно все було не те.
Сама здивована наскільки неякісні у нас продукти
Указка• 28 июля 2023
Админко• 28 июля 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Автор, сьомга в форель яка продається в магазинах,вирощується на фермах на комбікормі. Користі з неї небагато. Та сама ситуація з капсулами риб´ячого жиру.
Користь є від вживання дикої риби, тому краще вживайте оселедець і скумбрію в чистому виді
Затишне кубло
• 28 июля 2023
Ответ дляАдминко
нема можливості це купувати. я зараз у німеччині. тут все непонятне по якості із риби і дороге. тому для омеги саме шукаю пігулки.