До звільнення Кримського півострова від окупантів залишилося чекати недовго, а “вагнерівці” в Білорусі не становлять особливої небезпеки для Сил оборони — Буданов в коментарі ТСН
Мелитрисса• 28 июля 2023
Ответ дляДевушкаЛав
Уже не верю
Много он говорил, не сбывается к сожалению🫤
Так он не пророк чтобы все сбывалось. Кроме того обстоятельства меняются, особенно на войне все может измениться за час. Да и как говорят военные эксперты, все что говорит разведка, говорится с определенной целью и рассчитано на врага, хоть враг все равно не поверит.
COTTONNAJA• 28 июля 2023
Ответ дляSara-a
Слуга народа , сезон 150
говорила прабабушка, что слуги много воруют, только розги спасут....
Ответ дляМелитрисса
Удалено администрацией...
Мелитрисса• 28 июля 2023
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
Ну раз отсвечивает, может это зачем то надо, кто знает.
COTTONNAJA• 28 июля 2023
Ответ дляDianichka
Давайте краще по факту.
Недовго - поняття широке
1000 лет по меркам планеты, меньше мгновенья
МАМА НИКИТКИ-2• 28 июля 2023
Ответ дляМурнетка
Посмотрите на карту освобожденных территорий и где Крым от этой линии.
И какой процент освободили за последние полгода - 12кв.км
Ідіть покажіть як треба, щоб швидко було. 🤦🏻♀️
Ответ дляМелитрисса
Речниця МО розказує про бої в новинах.
По роботі повинна про забезпечування.
Буданов розробляти спецоперації проти ворога,а не мордою в теліку торгувати.
У Червінського були результати, але тепер нікому працювати в розвідці.
Одні казкарі і медійні морди
По роботі повинна про забезпечування.
Одні казкарі і медійні морди
Ответ дляСhanelKa
Той момент, коли згадуєш Арестовича з любовʼю, хоч щось говорив, шептав, вовчиці притихали
А тут- нічим взяти
Є таке. Не розуміла, що в ньому знаходять. Мені якийсь чахлик зовні, щелепа ще ніби уїхала кудись в бік. Залужний красень, Арестович навіть. А це хлопчик. Ну чисто зовні. І всі ці відео пафосні з ним викликають крінж
Фух, виговорилась)
Mrs.Ochmonek• 29 июля 2023
Ответ дляFilomena
Підтягуються широкопрофільні спеціалісти)
Причому з фейковою картинкою, як завжди.
Кому цікаво - ось як виглядає стаття від 26 грудня 2022 на радіосвобода
Таких слів і близько там нема, тобто тупо брехня.