Sara-a• 28 июля 2023

Мобилизация 80%

Вот такая новость появилась .
Ещё и написано , что принудительно .
Гл@ша• 29 июля 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Про ждунство - это вы погорячились ))

А за моих мужчин не переживайте, им мобилизация не грозит
Удалено администрацией...
автор Sara-a • 29 июля 2023
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Авторко, а як ви вважаєте, якщо чоловік йде до ТЦК з повісткою в руках, то це добровільна чи примусова мобілізація?
Повестки уже все выбрасывают , поэтому они ловят и сразу в бусы пихают , домой даже за вещами не отпускают
РойЛеля• 29 июля 2023
Ответ дляthumbelina_la
Знайома інста-чікуля подалася працювати в військомат. Вчора опублікувала диплом про те що вона нагороджується за сміливість, працю і тд і ще щось згадувалося про ЗСУ.
Я досі думаю.. а яка сміливість працювати офісним працівником військомату на Закарпатті? Сміливість? Це знущання якесь?
Як мене вже все дістало..
Сестра диве біля військомату, каже працівники на таких машинах приїзджають, вартістю мільйон. От починається робочий день в 8, в цей час паркують тачечки кралечки одна краща другої
hrushyk• 29 июля 2023
Ответ для-Ань-
Можливо трошки змінило на краще чистоту вашої української мови, і тепер ви будете писати АКДП?
Ні,писатипу,як вважатиму за потрібне
РойЛеля• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Удалено администрацией...
Це така важка тема. Хто зна де тепер брати бажаючих, як їх немає.
А люди потрібні на заміну, людський ресурс нічим іншим не заміниш
Реверанс• 29 июля 2023
Ответ дляMashaizDusha
А я якось бачила інтерв´ю з комбригом, де він казав що мобілізовані також гарно воюють, і не гірше добровольців, що це залежить від комбрига, як настроїть, як знайде підхід.
Чому тут ліплять про якихось трусів - не зрозуміло. Ви всі такої низької думки про чоловіків?
Коли чоловік потрапляє в колектив, де інші такі самі як він прості хлопці, колишні інженери, механіки, вчителі, архітектори воюють, то йому соромно на їх фоні бути гіршим, він там вже намагається не підставити, вчиться й воює.
А як інакше? На другу світову забирали лише добровільно, чи не хочете, раптом, шановний товаріщ, повоювати? Ах ні, ну ок, лишайтеся вдома, інших попитаємо.
Чого б не попитати Горбунова,Кошового та іншу шушеру?
Ви думаєте добровольцям не страшно,чи вони родились воювати?
Але артисти мають бронь.От чому?
автор Sara-a • 29 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Пусть за деньги на музеи и сериалы , нанимают профессионалов из других стран
GaleTTa• 29 июля 2023
Ответ дляВероника-2014
Вы все ещё и несерьёзно относитесь к войне?
Не серьёзнее тех кто отдыхает на Мальдивах и в Тайланде уж точно, на меня наша пропаганда страданий и лишений украинского народа и что он постоянно должен терпеть и бороться, не действует. Фильтрую информацию. Потому что почему-то война у нас только для масс, избранных она не касается.
sur_sur• 29 июля 2023
Ответ для-Ань-
Якщо що, нас попереджали...
А потім жінок і дітей примусово кудись дінуть. Коли всіх чоловіків переб´ють і нікому буде захистити свою сім´ю.
А хто і куди примусово діне жінок і дітей, давайте детальніше.
sur_sur• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Та не воюют те, кто боится и их насильно сначала в бусы пихают, потом на фронт .
Они бегут
У вас є відповідна статистика про дезертирів ? Чи просто голий поклеп?
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляGюнтер
Це фейк.

☄️УВАГА ☄️
Ворог проводить чергову інформаційну операцію, спрямовану на зрив мобілізаційних заходів в Україні.

Так, «під прапором» щоденної програми новин телевізійного каналу «1+1» ТСН («Телевізійна служба новин»), деякими телеграм-каналами поширюється дезінформація щодо проведення «повної мобілізації» в Україні, під час якої нібито планується мобілізувати 80% чоловіків.(мал. 1)

Разом із цим, в будинкових групах та чатах в месенджерах Telegram, Viber та WhatsApp розповсюджуються повідомлення типу «Доброго дня! Завтра зранку і до вечора будуть перекриті дороги на світлофорах, буде рейд, будуть перевіряти документи поліція і військові, всім чоловікам призивного віку будуть вручатися повістки.». (Мал. 2)

Такі публікації та повідомлення - дезінформація. Її мета – дискредитувати мобілізаційні заходи в Україні та поширити паніку серед українців.

❗️Закликаємо всіх, хто отримав подібні повідомлення, відразу повідомляти інших учасників чатів і груп про те, що вони є дезінформацією.
Тільки разом ми забезпечимо нашу інформаційну безпеку і переможемо ворога.

Довідково: згідно рішення Верховної Ради України, воєнний стан і загальна мобілізація триватимуть ще 90 днів, починаючи з 18 серпня. Жодні додаткові умови та рішення щодо збільшення обсягів мобілізації не розглядались і не ухвалювались.

@AFUStratCom

СтратКом ЗСУ
Ага. А на в´їзді і сусідньому котеджному містечку вчора теж примарні воєнкоми чергували)))
Spicy -02f0• 29 июля 2023
Ответ дляГл@ша
Ждунья Женя) Ти ж чудово розумієш, що мова зараз про мобілізацію чоловіків, але пукнути треба, бо розуміння того що твоєї улюбленої раші тут не буде доводить тебе до розпачу і ти готова писати не в тему аби хоч якось типу вкусити) Але я відповім - моя професія на сьогодні не підпадає під мобілізацію. Якби вона була в списку щоб стати на облік, я б уже там стояла. А тепер по темі твої чоловіки як поживають? Чи ходили стати на облік починаючи з 2022 року?
Вы можете пойти добровольцем.
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Обычно те, у кого мужья на фронте - не против принудительной мобилизации, именно для того, чтобы муж вернулся домой.
Знаєте, що саме гидртне? Не вернеться. Скільки б не набрали - їх просто лркинутт до тих, щир є. Нікого нікуди не відпустять. Звідти тільки мертвим чи після закінчення. Все. Мене так дивують люди, які цього не розуміють.
sur_sur• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Мой муж добровольцем пошёл , в марте 2022
Тогда все добровольно шли
Тобто ваш чоловік доброволець, а ви створюєте теми, навіщо донати? А тут пишете, що не вистачає зброї і все пропало. В той час як ваш чоловік гарно забезпечений, і всього у нього достатньо? І у його підрозділу?
Гл@ша• 29 июля 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Вы можете пойти добровольцем.
Ще одна, дівчата ну не розчаровуйте
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляСоната любви
Адміністратори чатів у Telegram та Viber, де поширювали інформацію про місця роздачі повісток на Львівщині, передали дані учасників до ТЦК.

Серед користувачів Інтернету з’явилася інформація, що кілька молодих людей зі Львова і області створили телеграм-канали та вайбер-чати, у яких відслідковують місця роздавання повісток. Після того, як групи набрали велику кількість підписників, їхні дані були передані адміністраторами чатів у місцеві територіальні центри комплектації та соціальної підтримки’, - зазначає видання.
Адміністратори самі розіслали відповідні повідомлення підписникам у групах. Вони пояснили це тим, що оборона країни – це обов’язок кожного, згідно з Конституцією

А вони чому іще не боронять, раз такі правильні? Ноги роги і копита не дозволяють?
herba fresca• 29 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Еще очень за мобилизацию те, у кого нет мужей и сыновей 18 +. А также многодетные, с бронью, студенты, опекуны, с инвалидностью родителей или тещи /тестя.
Они боятся, что если не наберут по мобилизации сейчас мужиков, то примутся за них.
ореста1981• 29 июля 2023
Ответ дляАнна_Бель
Та да, на вулицях виловлюють. А у вас фейк. Є села, де чоловік вже не має
Так,це правда,в великих містах по іншому(легше загубилися,люди звертаються до адвокатів,легше ’порішати’),а у таких все ’фейк’ поки їх не стосується
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляYAINNA
20% из 100%- не тронут,это айтишники, науковцi,вчителя,депутати та блатнi,остальные пойдут воевать,кто примусово,кто покорно,кто добровольно,такова реальность,можно это называть как угодно,хоть фейком,хоть феервейком....Ну или сдаваться оркам..Ненавижу,когда боятся сказать правду и лгут(
А айтішники сюди як потрапили? Ні, це еліти і штучні спеціалісти, і якийсь відсоток, необхідний для підтримання базової життєдіяльності країни (ключових об´єктів ісфер, наприклад, нас чекає нова зима - всіх електриків не забереш)
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Станут машинистами, сборщиками вагонов, грузчиками и т.д. Смешно)
Ага. Два через два. Два дні через два тижні. Ну мій менший так до садка ходить)))
Шаленабджилка• 29 июля 2023
Людей отлавливают и уже не скрывают этого . Это геноцид!!

https://youtube.com/shorts/wjFSEHuDj48?feature=sha...
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляherba fresca
А еще сыновья советской верхушки воевали. И это знали все.
Сыновья Сталина, Хрущева, Микояна и других.

Многодетные и студенты тоже воевали и никакой брони от мобилизации них не было.
А тут одним повестки, а другие спокойно живут, выезжают за границу, ездят на моря, потому что многодетные, или оформили инвалидность, или инвалидность родителям или теще или тестю , что особенно нелепо.

Студенты, с какой стати их не мобилизуют?

Блогеры, артисты, спортсмены.

Всякие арестовичи и тищенко, спокойно живут, катаются по заграницам.
А кого вбили? Сина Сталіна, Хрущова чи ще кого? Воювати модна теж по різному.
tanya_217• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Воевать должны те , кто сам этого хочет , а не кидать всех подряд , от этого толку нет .
Так прямо все ТЦК пишут, что мало желающих идти в армию добровольно.
В основном пришедшие в военкомат сейчас это люди, которые оформляют отсрочки, убд и прочие документы, а не желающие пойти в армию.
Какой у ТЦК выход? Идёт война, нужно пополнить ряды там где людей нет.
Оксана_12• 29 июля 2023
Ответ дляtanya_217
А самим сходити? У нас така кількість хлопців ’поза штатом’, що вистачить укомплектувати ті військомати по два рази, а то і по три. Між іншим у військоматах кадрові військові. Чим вони гірші?
Ksenia-e9d7• 29 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Потому что у этого автора никто не на фронте, она нафантазировала себе мужа военного на фронте. Ни одна жена военного не будет так яро советовать другим рвать повестки, прятаться от военкомата и переживать за мобилизацию, как это делает этот автор в других темах
Go_Go• 29 июля 2023
Ну если это фейк с болот... то пора уже вносить такие каналы как Труха в телеграмм в список кремлевских.. так как они первые это вбросили у себя - https://t.me/truexanewsua/77499

У меня давно было подозрение что Труха это помойка.
4erepashka• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Где писали ?
Я опровержения не вижу
а где это писали?я Вашу информацию впервые вижу
liuba• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Почему вброс ?
Во всех пабликах публикуют .
На раше тоже закрывают уже мужиков
Я зрозуміла, що з тих, що зараз мобілізують 80 % по повістках ,а 20% добровільно
liuba• 29 июля 2023
Ответ дляОксана_12
В нас в обленерго забирають навіть тих хто на броні
РойЛеля• 29 июля 2023
Ответ дляSara-a
Теж варант. Але їх стільки не знайдетьсч охочих, щоб закрити потреби