Замріяна• 29 июля 2023

Один вражаючий факт про Вас, в який ніхто не повірить?

Чтооооооооооо?• 29 июля 2023
Что меня изнасиловали в 15 лет, об этом никто не знает, мне стыдно было сказать кому-то.

КохайтесьЧорнобровi• 29 июля 2023
У меня был секс в 25 с 65летним
Пампушечка• 29 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
було багато снів про майбутнє у т.ч. про війну, не вірила навіть сама собі... Зараз мені взагалі байдуже вірить мені хтось чині. Але, як зрозуіти на майбутнє, що це віщий сон, як це використати? Для уточнення - бачила дуже точно деякі події. Одного разу був сон про літак який розбився в ту ніч і розбився він зовсім на іншій півкулі.. Моя Бабуля те ж казала про багато снів і її те ж ніхто не вірив... навіть посміювались...
А сейчас,в войну,что снится?какие выводы по снам теперешним? сколько это продлится,что нас ждёт,и когда это закончится?
Малинка• 29 июля 2023
Что я противная, упертая
Протея• 29 июля 2023
В жизни я говорю на чистом украинском , но писать мне удобней на русской
Я очень люблю новые вещи и трачу на них все свои деньги
У меня очень много друзей и практически никогда не было врагом, меня все очень любили всегда
Я всегда помогала и помогаю голодным животным и людям которым нужна помощь: инвалидам, пожилым и тд.
Во мне нет никакой злобы, я помогла бы даже кому-то из советчиц если бы она умирала либо еще что-то подобное 😂 даже если бы она писала гадости и я помнила
Я левша
Очень сентиментальна, могу заплакать от рекламы с просьбой помощи больным детям
Росла в семье где оба родителя имели психические расстройства
Протея• 29 июля 2023
А да еще один факт, очень люблю говорить о себе 😂
Запароленое одеяло• 29 июля 2023
Ответ дляПампушечка
....ну спробую інтерпретувати... скоріш за все все буде довше ніж очікуємо.. Є важливий момент - все зародилось після майдану у 2014, то ж здати Крим було першою вирішальною помилкою... Зародилось на росії велике зло (мабудь путін тоді зїхав зглузду) було дуже багато символів великої війни, які всі не помічали... До чого все це пишу - бо це ’ЗЛО’ повернеться проти росії розповсюдиться по ній і дуже сильно пошкодить певні регіони... І з боку Китаю (або з того напрямку, може і не Китай) на росію йде велика небезпека... Є дуже хорошо (просто казкове) про Україну, але не хочу псувати настрій, це наче не зараз.... .......... ........ І в довгостроковій перспективі виграють певні родини покоління, що в Україні залишаться, чи повернуться... вони ’будуть’ щось на зарзок у ’шоколаді’, але ж кажу це наче не скоро....
Непонятно• 29 июля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Это Вы когда-то писали, живете за границей?
нет, в Украине. бизнес тут. удаленно не получается
Непонятно• 29 июля 2023
Ответ дляchornoruk
Я не вірю, що є свінгом клуби. Це як орендують постійно приміщення чи в когось вдома? Ви всі один одного потім знаєте? І як це в реальному житті, коли пересікаєтеся з цими людьми в буденному житті, просто вітаєтеся і пішли собі далі?
то вы в Чехии не были, я бы сказа свингер-дворцы

Таракашечка• 29 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
Без фанатизма. Красивые тела, большие члены с хорошим стояком, но секс со всеми был скучный почему то. Фантазии ни один не проявлял, только классика
А какой не скучный?
Кудрі кручу сама• 29 июля 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Не кажіть дурниць, можливо навпаки. В мене на протязі 18 років чоловік був перший і єдиний, але секс був супер, все що можливо робити вдвох, в нас було, і ми ще полюбляли різні несподівані місця для нього. Є що згадати. Й коли після розлучення на дівичнику спілкувалися відверто з подругами, виявилось що я більш досвідчена і не маю комплексів навіть порівнюючи з тими, в кого чоловіків були десятки.
Так черв´ячок сумнівів ці роки мене трохи підгризав, що можливо буває ще краще, але якщо б не розлучилися, перевіряти я б не стала. Але життя змусило перевірити. То я точно тепер знаю, що кількість партнерів на досвідченість і силу задоволення ніяк не впливає, можна прожити довго з одним і все-таки буде чим здивувати чоловіків, у яких жінок було багато. Це як з музичним інструментом. Хтось зіграє симфонію на одному, а хтось собачий вальс на кількох.
І скільки у вас було партнерів після розлучення? Були моменти кращі за чоловіка?
Просто каралева• 29 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Это как раз логично.
А де тут логіка? Чому так?
Цветов Мне срочно• 29 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Вже писала тут, не повірили, не хочу повторювати)
Всегда есть те,которые не поверят. Я верю всему. И не осуждаю. Напишите ещё.
Кукусики• 29 июля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Увела парня у любовницы и уговорила вернуться к жене))
Ви не просто робін гуд, а робін вері-вері гуд))
Просто каралева• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Ниже история про 5 лет)))он тоже женат. И еще- жить совместно это не значит быть на вторых ролях)))там у него с женой тоже своя выгода. Ей секс особо не нужен как и моему мужу. Раз в месяц. Я вам больше сксжу.. мы вот в июле 18дней отдыхали вместе. Умужа моего отпуска столько нет. Его жену тоже не отпустили с работы. Вот мы почти 19 дней в Карпатах. Красота) готовимся на 2 недели на осень
))) про вас точно хтось знає, таке не можна провернути непомітно
Крошка Енот• 29 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Авторитарная личность, подавляющая окружающих, произвожу впечатление высокомерной, рядом со мной уживаются только очень мягкие люди. Никто не поверит, что в постели предпочитаю БДСМ в роли нижней.
Так мне один Дом говорил, что сабы властные и на самом деле саба ведёт в паре, только это не видно
Мусик Пусик• 29 июля 2023
Шо я н-ний міліонер ))
Простоваля• 29 июля 2023
У меня вышло 15 книг. К сожалению, на россии. Теперь максимально скрываю этот позорный факт. К счастью, книги выходили под псевдонимом.
100%• 29 июля 2023
Ответ дляchornoruk
Ні, це постійно діючий клуб. Була там один раз. Нікого не знаю. Це велике місто

Инфотуфелька• 29 июля 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
У мене також бувають ’видіння’ і віщі сни, але я не можу те все в собі розвивати(
Я відчуваю щось приблизно те ж саме, що і Ви
Околовита• 29 июля 2023
Я насправді й.. нута на всю голову , тільки прикидаюсь нормальною
Айпишница• 29 июля 2023
Я підробляла проституткою
Айпишница• 29 июля 2023
А може і повірять
КрестьянинДиор• 29 июля 2023
Лишилась девственности в 29 лет.
После шести ни-ни• 29 июля 2023
Ответ дляЗновЗдоров
С мужиком дралась ножом (защищалась).
Употребляла наркотики одно время.
В 15 лет жила на вокзалах.

Влюбляюсь в женщин постоянно.

Это то во что сложно поверить, гдлядя на меня.
А еще почему-то люди не верят, что мои трое детей - планированные, а не случайные.
Сколько вам лет,что так много всего успели?
Ms. Откровенность• 29 июля 2023
Ответ дляЗалатавая
Як ото там кажуть -якогось там кобеля не отмоешь добела.
Воно й далі буде гулять, а так би вже один раз пішов і ну його в пєнь.
Якби всі чоловіки, які хоч раз зрадили, пішли з сім´ї, то розлучень було б дуже багато. А так ще до старості будуть разом. Ще горшки один одному винесуть
Айпишница• 29 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У меня был секс в 25 с 65летним
А що вас спонукало на це піди?
Айпишница• 29 июля 2023
Ответ дляПрацівниця року
У меня был секс с чернокожими парнями
Де?
100%• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Не дізнається. А якщо і так, то я ніколи сама не лишуся. Біля мене завжди купа чоловіків. Де б я не була. І чоловік це знає.
Ви красива? Опишіть себе.
Залатавая• 29 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ото щастя