Замріяна• 29 июля 2023
Один вражаючий факт про Вас, в який ніхто не повірить?
Цигарний шланг• 29 июля 2023
Думала щось цікаве тут буде, а всі тільки і пишуть як їх ’ сношали’
Та для цього багато розуму не треба...
Правильно статистика каже 80% людей ідіоти які застрягли на примітивних щаблях потреб...
Ще й пишуть що це якесь досягнення
Але ж ноги розставити легше ніж, як тут одна написала, досягнути чогось без освіти...
Але цікаво прочитати про ілюзії винятковості кожної такої жіночки ’роковухи’😁
Та для цього багато розуму не треба...
Ще й пишуть що це якесь досягнення
Я не Тролль• 29 июля 2023
Якщо утрірувати:
Я є масажистом масажиста Ілона Маска.
По крайній мірі, деякий час він був у неї клієнт).
Я є масажистом масажиста Ілона Маска.
Не кую, не мелю• 29 июля 2023
О, ще цікавий факт з життя аутистів. Мене як одну з кращих студентів запросили на зустріч з Ющенком. Після формальностей - адміністрація ректор, декани піднялись в кімнату з накритим столом. За відсутністю досвіду в таких питаннях я пішла з ними ). Ректорат не наважився вигнати в присутності президента, а та сторона думали може я якась важна особа ). Тому їла делікатеси в вишуканому колі, ввічливо відповідала про студентське життя і все таке )
Закордонна_Зая• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Якщо ви думали, що ви мене цим вколете, то ні))) чоловік,.який все життя байдужий до сексу, постійно вдома на вихідних і вечорами і віддає мені всі гроші( я маю доступ до його карти) і знаю скільки він отримує, навряд чи заведе собі коханку.бо секс його мало цікавить. Гроші всі в мене. Коханок , яким не треба гроші і секс, напевно не існує)). Хіба що він буде спілкуватися про вищі матерії. І він дуже порядний, там просто зашквар з чесністю. Я ж його знаю 20 років))
В мене такий же, як ви описали. Але знайшлась колега, який цікаво було увага на 10 років молодшого колеги, стали друзями, потім почуття... Потім війна, виїхали, але спілкування між ними було, поки я не дізналася ... Тому все може бути, наприклад, емоційна зрада...
Цигарний шланг• 29 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Я високоорганізований аутист. В дитинстві не розуміла емоцій інших людей, не розуміла іронії, гумору, всі слова сприймала за чисту монету. Була об´єктом знущань в дитячих колективах, ніколи не мала друзів. Кругла відмінниця, чудова пам´ять. До 14 регулярно били обоє батьків за те що я тупа, повільно все мені доходить, мовчазна, не здатна постояти за себе, не схожа на нормальних дітей. Зліпила себе сама. Просто демонструвала радість, співчуття, доброзичливість, злість. Дивилась коли і як це роблять інші, актори в кіно. Друзів так і не маю, важко психологічно, але робота пов´язана з людьми. Легко їх читаю через навик спостережливості. Закохався чоловік, йому було прикольно, що я така дивна ). Вийшла заміж раціонально, розуміла що потрібна людина для підтримки і захисту. Коли народила - інстинкти включили всі емоції, до дитини відчула любов, а згодом і все інше ) Крім відсутності друзів зараз нічим не відрізняюсь від нормальних. Успішна кар´єра, стабільний високий дохід.
Ви значить дуже крута)
Не думали школу відкрити для таких діток і вчити батьків зі свого досвіду?
А які відносини з батьками? На той час не було таких діагнозів, такі діти здавалися лінивими і батьки думали що ви просто не хочете...
А діти у вас нормотипові?
Цигарний шланг• 29 июля 2023
Ответ дляЗакордонна_Зая
Ну то Ви, а то рокова жінка))
Від неї тільки в рай можна...
Бридка жіночка, яка ще насміхається що чоловік порядний і дуже чесний.....
Від неї тільки в рай можна...
Я не Тролль• 29 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Навряд чи Ви - аутист.
Ви просто від батьків не відчували проявів любові. І у Вас не було досвіду, щоб запустити різні емоції (як позитивні, так і протилежні їм).
Поява дитини це змінила.
Я не Тролль• 29 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
Что я девственница в 36. И такое бывает.
І як Вам?
Не кую, не мелю• 29 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ви значить дуже крута)
А діти у вас нормотипові?
Дякую, сама не знаю як все це вивезла. Школу точно ні, спілкування вживу мене страшенно виснажує. Працюю виключно заради грошей ). Іноді після важкого тижня на вихідних нікому не відповідають по телефону чим страшенно лякаю чоловіка і сестру. Тупо не вивожу. Ресурс завжди є лише на дитину. Вона в ранньому дитинстві була точно як я на жаль. Не хотіла ні гратися ні в очі дивитись, не говорила майже до 4х. Мене дуже врятувала няня, терпляча, оптимістка і любителька подуріти з малою. Вона її та й мене дуже обіграла, розрухала, тягнулася нас постійно на якусь дурню типу скакати по калюжах чи кидатися болотом. Тому дитина значно переграла мене по адаптації, ну і плюс батькові гени. Батька вже немає, з мамою відносини дипломатичні ввічливі. Емоцій між нами немає.
Не кую, не мелю• 29 июля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Навряд чи Ви - аутист.
Поява дитини це змінила.
Можливо. Але саме такий діагноз маю від психіатра. Він сказав і те і інше присутнє. І діагноз і травма.
Деловитая• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Це темперамент. Поняятя облом у мене немає.
Погано, що і поняття совісті немає
А у нас макарошки• 29 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Что меня изнасиловали в 15 лет, об этом никто не знает, мне стыдно было сказать кому-то.
Обіймаю Вас🙌
Але, все ж, можливо, хоч з психологом пропрацюйте цю тему, бо чомусь мені здається, що це сильно, якоюсь мірою, впливає Ваше життя
Тётушка Лошадь• 29 июля 2023
Обожаю нюхать запах своей вагины , люблю свой аромат .
Первый секс был в 27 лет .
Очень злобная и завистливая ,хотя строю из себя добряшку и наивную дурочку .
Бездетная .
Первый секс был в 27 лет .
Бездетная .
Я не Тролль• 29 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
У мене навпаки - я - гіперемоційна і емоції часто протилежні, може, надто емпатична.
Бо з раннього дитинства у мене паралельно калейдоскоп емоцій від найближчих людей (батьки, бабуся, брат) - від гіперлюбові до сильних принижень і відторгнення.
Пропрацювала це трохи в собі, так простіше.
Я не Тролль• 29 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
В цьому, нажаль,часта проблема, у відчуттях.
Хоча, сорому тут ніякого немає. Є непокараний злочнець.
Ms. Откровенность• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
І що? Я повторюсь.я сама ніколи не була і не буду. Навколо купа чоловіків. Завжди. І старші і молодші. Завжди знайомляться.пропонують допомогу. До речі..маю друга..не спимо вже давно, але колись зустрічалися.вже років 8 просто на кожне свято вітає мене грошима( нр, др.8 березня). Говорить, що я найкраща жінка, яка була в його жіття.найяскравіша і він до скону буде мене пам´ятати. Стосунки я припинила перша. Навіть йому, якщо маякнути, що я одна, він прибіжить через годину іточно щнаю, що покине все і всіх
А перед дітьми соромно не буде, коли викриється, що мама все життя блядує?
Даю справку• 29 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Капець....
Мені в 39 уже лінь щоб хтось на мені йорзав😄
А якщо чоловік дізнається? Не боїтеся втратити?
Якщо для вас секс - це що вас хтось йорзає - мені вас щиро жаль
Tanya Kuchinskaya• 29 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы превратили унылую субботу в прекрасный выходной
Спасибо, приятно 🌷
Чтооооооооооо?• 29 июля 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Это было 30 лет назад, я в свои 15 была ребенком, когда он понял что я девственница, то решил что лучше это сделать по другому, до этого я не знала про оральный секс, для меня это был шок. Вы думаете я хотела это кому-то рассказывать? Да и ещё попробуй докажи, что это вообще было.
Ms. Откровенность• 29 июля 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Та я і не переконую)
Але не бачу чому заздрити...
З таким успіхом можна заздрити валютним проституткам, яких всі хочуть і багато за це платять😄
Ви такому заздрите?)
Ви напевно самі заздрите всім от і думаєте про всіх також так.
Але якщо щось станеться з ’ кормілецей’ то нікому вона не буде потрібна...
Але не бачу чому заздрити...
Ви такому заздрите?)
А ще ота сама квіточка нещадно старіє з року в рік
Дана-Нирвана• 29 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
У меня в 15 лет был горячий роман с человеком на 20 лет меня старше.
Недолгий, правда, через полгода мой мозг стал на место.
Это был не учитель, случайно? Потому что моя история похожа, но это был не роман, а совращение несовершеннолетней.
Инста_Богиня• 29 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Нет, это был не учитель. Можно сказать, что это было совращение, т к меньше возраста согласия, но я очень была не против, влюбилась по уши.
Дана-Нирвана• 29 июля 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Да вы-то понятно - подросток, гормоны. А вот о чем думал 35-летний мужик? (( Кстати, всем советую книгу ’Моя темная Ванесса’ Кейт Рассел. Писательница попробовала написать историю от лица Лолиты, грубо говоря. Получилось очень жизненно. О романе несовершеннолетней ученицы и профессора из колледжа.
Крихітка на всі• 29 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Абсолютно. Кожен живе своє життя. Діти вже дорослі.живуть закордоном. Оглядатися на родичів.дітей..думати а що люди скажуть- це провінційність. Кожен живе так як хоче. Тільки по селах бояться що скажуть родичі, сусіди...і все життя живуть не своє життя, чуже, аби люди нічого не сказали. Я щаслива на 500% , все інше мене не обходить
Дюйм оф о4ка• 29 июля 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
А чоловiка ви кохаєте?
Крихітка на всі• 29 июля 2023
Ответ дляЗакордонна_Зая
Мені на це пофіг. Чоловік мене дуже любить. А як ні, то є дуже багатоттих хто мене любить і хоче бути зі мною.
Цигарний шланг• 29 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Ну як так?))
Вони рокові женщини))) вони ніколи не будуть самі...
В принципі, якось бачила передачу якусь, так там проститутка в 60 років ще працювала, страшна як смертний гріх, але сказала що мужикам пофіг вона позволяє все, того ходять і 30 літні😄
От і вся унікальність...
Цигарний шланг• 29 июля 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...