Міряно-переміряно• 29 июля 2023

Чоловік і його сестра

Підкажіть як діяти?
В сестри мого чоловіка помер чоловік більше пів року тому. Тепер мій чоловік (тобто її брат) вирішив, що його обов’язок всеціло їй допомогати. Я розумію, що в цій ситуації він має це робити, але зі сторони для мене це виглядає як маніпуляції . Тобто от є елементарні речі, які вона може зробити сама, але вона постійно дзвонить і просить їй постійно допомогти. Так, я б не проти була якби він допомагав би в якихось серйозних справах, де сама не справиться, а не постійно - дізнайся те, подзвони туди, а може ти знаєш, в зроби то, зроби інше…. Плюс чоловік почав мені брехати, не дорозказувати багато. Але їй постійно дзвонить, все розповідає, радиться… і віддаляється від мене…
Кажу йому, що це маніпуляції , а він зривається на мені.
Не знаю як себе вести в такій ситуації, не хочу втратити чоловіка і сім’ю, а з іншого боку не можу жити, коли розумію , що ми живемо втрьох… підкажіть, як діяти
Не вмію заміряти• 29 июля 2023
Опишіть конкретно ситуацій пару де він допомагає

Княгиня пітьми• 29 июля 2023
Хороший брат
Пусть помогает, иначе она совсем свихнется..
А вы не гундите.
Ловлю капці• 29 июля 2023
Нажаль ніяк
Як на вашому місці взагалі підтримувала б чоловіка
В нього може дах вже іде від сестри
Але тепер для нього це священний обов’язок допомагати їй
І нічого ви не зробите
Будьте мудрішою
Курочка• 29 июля 2023
Может потерпите немного
Все прийдут в себя после гибели ее мужа и все будет по старому
И перестаньте критиковать , а то совсем к ней переедет )
автор Міряно-переміряно • 29 июля 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Наприклад, каже йому поїхати туди то, взяти номер юриста. Я кажу - а вона дивилась в Інтернеті його номер, він в неї запитав - ні, не дивилась. Потім подивилась і знайшла сама . То це один з випадків коли я почула, і присікла це. А так то вони спілкуються вже коли я не чую
Соня-сонятко• 29 июля 2023
Те що чоловік ввддаляється склріше каже про те, що Ви занадто капаєте на мізки. Конкретних ситуацій не бачу. Подзвонити запитати ’ати не знаєшь...’, що в тому такого? Вона почувається,самотньою, це також привіж для уваги і спілкування. Тут скоріше Ви намагаєтесь маніпулювати...
НаБалКоніХодять• 29 июля 2023
Вы какая то странная, а если б вы оказались на ее месте. И дело не в сестре, а в впших отношениях с мужем, вы явно друг друга не понимаете. Ничего особенного в такой помощи я не вижу, наоборот бы поощряла мужа в этом, он хороший человек.

Непонятно• 29 июля 2023
Сколько лет сестре? Есть ли дети? Работает?
Якось так і живу• 29 июля 2023
Пусть паспорт откроет и посмотрит какой него обовʼязок, у сестры должна быть своя жизнь . Если он готов ради сестры разрушать свою семью , он нужен вам 🤷‍♀️
У моего мужа сестра вообще не вышла замуж , 40 годков ляля, кружили ее до 30 ти .
Мать ее все навешивала нам ее на голову , если б она была человек нормальный , я не против , но этот человек манипулятор , жадная до ужаса , могла матом слать моих детей и я отрезала ее от общения со своей семьей . У мужа есть выбор или или . Ее я никогда не прийму.
Я-ваш шанс• 29 июля 2023
Я бы на вашем месте поддержала бы и сама сестру. Ей сейчас нужна помощь как никогда. И даже если она просит что-то, что может сделать сама, это просто крик о помощи. Как можно быть такой черствой и непонимающей.
Пиши-пропало• 29 июля 2023
На время заведите себе советчика и помощника)
Желательно из понимающих друзей, кто не будет питать иллюзий, а просто поддержит в этом мероприятии.
Думаю муж быстро одумается.
Чорт і Шо• 29 июля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Хороший брат
А вы не гундите.
Дійсно, гарний брат. А ось як чоловік не дуже. На першому місці повинна бути його власна родина, тобто його дружина. Як він щось вже приховує від дружини, щось не домовляє дружині через сестру то це погано
бювет_в_обед• 29 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Поддержу, это ж сестра, а не подруга. Глупо ссорится из за такого. Ей станет легче, пропустит и будет жить своей жизнью, а сейчас нужна поддержка
Попихтю та й годі• 29 июля 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Подобное притягивает подобное.
Задумайтесь, зефирка вы наша
автор Міряно-переміряно • 29 июля 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Я ж не проти допомагати, але там де це потрібно, а не через кожну дрібницю, де може сама впоратись.
Проблема в тому що чоловік їй більше приділяє уваги, і віддаляється від мене
Не вмію заміряти• 29 июля 2023
Ну моя думка, що
1. Сестрі потрібна підтримка близької людини. Відчуття, що вона залишилась не сама. Що її готові підтримати. Це велике горе, яке їй треба пережити. 6 місяців то малий термін для цього ще
2. Чоловіку важливо відчувати, що він комусь потрібен. Це чоловіча функція захищати. Ось він її і проявляє. Сестра для нього рідна людина. Він відчуває її біль
3. Чому більше з нею спілкуватися може, бо вона його розуміє і підтрииує. Чоловікам важливо аби їх розуміли і не оскджували їх вчинки. Ви з опису не даєте цього відчуття, а повчаєте
автор Міряно-переміряно • 29 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Думаю муж быстро одумается.
Дякую
Попихтю та й годі• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Шукайте причину в собі.
Княгиня пітьми• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
вы недавно женаты или откуда такая ревность к сестре? Это не коллега, не соседка.. Она его у вас не заберет

Я-ваш шанс• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Так подключитесь к помощи, помогите своему мужу и у него появится больше времени для вас. Вы же семья, кто как ни муж должен помогать
автор Міряно-переміряно • 29 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
От і я за це, якби я бачила, що все нормально, що живемо як і раніше, то і слова б не сказала. Насправді я за те, що потрібно допомагати рідним і взагалі людям, але в цій ситуації я бачу як в них якісь секрети від мене, мене роблять дурною, типу я нічого не дізнаюсь, явно це насторожує мене
бювет_в_обед• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
То, что отдаляется это ваше с ним личное. Вы б свою энергию на это направили.
С сестрой, просто общение и поддержка.
Зря вы автор, к сестре ревнуете. Она вам не соперница
Княгиня пітьми• 29 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Да, но в тяжелые моменты кто как не близкие должны помочь?
Не вмію заміряти• 29 июля 2023
Я б наверное действовала так:
1. Иногда сама б встречалась с сестрою мужа. Ей нужно просто быть рядом с людьми. Чувство теплоты и заботы.
2. Иногда приглашала б её в гости.

Чем больше людей сможет ей дать эту теплоту, тем меньше она будет нуждаться в ней от одного человека, а именно вашего мужа
Чорт і Шо• 29 июля 2023
Ответ дляЛовлю капці
Нажаль ніяк
В нього може дах вже іде від сестри
І нічого ви не зробите
Будьте мудрішою
Чому це його обовʼязок? Вона маленька дитина чи може безпомічний інвалід? Допомагати це гарно, але перекладати на себе обовʼязки померлого чоловіка - це зовсім інша справа
Я-ваш шанс• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Это потому что вы на мозги капаете если вам муж рассказывает о помощи. Зачем рассказывать, чтобы потом выслушивать негатив.
Чорт і Шо• 29 июля 2023
Ответ длябювет_в_обед
А ви впевнені що попусте? За півроку не відпустило 🤷‍♀️ далі буде гірше, бо вона вже звикла, що можна постійно смикати брата
Балаболка• 29 июля 2023
Сочувствую . Это синдром хорошей сыначьки, соответсвенно и хорошего брата. Я живу с таким 25 лет.
25 лет постоянной помощи родителям деньгами, сестрицам 2 - м тоже . Когда я начала уже бубнеть, стал это скрывать . Все скандалы только из за семейки его. Очень много и долго писать , но у нас уже доходит до развода . Мне надоело жить с Робин Гудом . Последняя капля просьба сестрицы: дай 1500 евро
КАПСЛОЧНИЦА• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Я вас автор дуже розумію. Це якесь заміщення. В сестри чоловік помер то його брат має їй замінити чи що?
Кундалина• 29 июля 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
В них секрети від вас напевно через вашу реакцію.