Херсон це Україна• 29 июля 2023

Чи можна навчатися одразу у двох школах?

Живу з дітьми на Заході України, повертатися у Київ до кінця війни не планую. Діти записані до 1 класу в селі і в Києві. Планувала очно ходити в селі і обрати домашню форму навчання для Київської школи. Якщо заберу документи, боюсь, по поверненню не буде в столичній школі місць, тим більше дітей двоє.
Кастрюлька• 29 июля 2023
Ні, не можна. Бюджет не гумовий
Лика-прилипка• 29 июля 2023
по Україні можна тільки в одній школі навчатися
пьЯНА• 29 июля 2023
нет, личное дело только в одной школе.
ПробілНеПрацює• 29 июля 2023
Нет.
АнтиТроль• 29 июля 2023
Можна зараз вчитися в сільській школі, а потім по приїзду в Київ знову зарахуватися до київської
автор Херсон це Україна • 29 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Це Позняки, школи переповнені. На паралелі 7 класів по 40 дітей. Потім це буде фактично неможливо
АнтиТроль• 29 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Якщо ви до кінця війни не плануєте повертатися, то переходьте до сільської школи, потім вже якось владнаєте з Києвом. Ніхто не знає коли це закінчиться
Топтунша• 29 июля 2023
Класи переповнені а ви займаєте чиєсь місце і не вчитесь, норм?
білий туман• 29 июля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
це ви не за словянську гімназію часом?
АляМ• 29 июля 2023
Ні, жодним чином, є реєстр - на кожну дитину кошти ідуть один раз, якщо дитина в якійсь школі записана, то в другій ніяк не зможете оформитися, аж поки там не від´єднають від себе.
Тобто варіант лише один - сімейна в школі, вчитися слухачем десь за гроші або домовитися і за трохи грошей ходити в селі (але це таке, не факт, що вийде)