Братья Капли• Изменено 29 июля 2023
Монстры внутри нас. А у вас че-нидь такое было?
Смотрела вчера передачу. Оч интересно. Про утечку газа, про токсполазму в глазном яблоке. А в реале как часто такое бывает?
Алина-1240• 29 июля 2023
Рекламу медпрепаратов,шоу про болячки и выкладывание историй болезней в нет запретить надо
Братья Капли
• 29 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
там не було реклами препаратів. Не подобається - не дивіться. От вам не подобається таке нашо в тему зайшли?
Алина-1240• 29 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Ту не суть нравится-не нравиться.из за таких передачек люди сами себя’лечить’начинают
Братья Капли
• 29 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Ви ціни в аптеках бачили? навряд самі себе лікують - дуже дорого (це я про щось серйозне.) Звичайно що грипп можна полікувати чи нежить і самому
Алина-1240• 29 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Лечат,еще как лечат...увы.и не только в аптеке,еще и по шарлатанам пускаются часто
АяВсёЗнаю• 29 июля 2023
Класна передача.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
АяВсёЗнаю• 29 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Ви хоть один випуск бачили ? По ходу, ні.
Братья Капли
• 29 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Класна передача.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
Мені здається наші так не вміють діагностувати. Ми так і ходимо з тими глистами бактеріямии тощо
АяВсёЗнаю• 29 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Ще один випуск про дівчину, в якої був недостаток солі
Їх ж в психушку запирали, бо в неї глюки були. І ледве знайшли знаючого лікаря. Там теж не все так ідеально.
Братья Капли
• 29 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Класна передача.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
Особливо шокувала про ніглерію.
Хто б подумав, що амеби такі агресивні.
Дивіться які вони прикольні ці амеби
Братья Капли
• 29 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
дуже цікаво
АяВсёЗнаю• 29 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
дуже цікаво
Але там подивитися, то вже й подорожувати не захочеться . Ще був випадок, як мама з малою дівчинкою подорожували по Карибах. Купили браслет. Дівчинка бавилась , браслет тріснув. Вона сильно захворіла. В лікарні ледве виявили, що то отруєння сильним ядом. Виявилося, що той браслет був з ягід дуже отруйних рослин. Місцеві про це знали, але продавали туристам на сувеніри. В цілому вигляді вони неактивні. Лише , коли порушена цілісність, тоді наступає отруєння.
Випадків цікавих там багато, але все дозовано потрібно дивитись .
Бачу, тут лише нам таке цікаво :)
Сіґеле-міґеле• 29 июля 2023
Я когда-то смотрела передачу,где женщина чистилась от глистов,а из нее вышла черепаха. Она сама это рассказывала с такой уверенностью,ппц.