Дама с заначкой• 29 июля 2023
Кому ставили спицю у травмований палець, боляче виймати, потрібна анестезія?
Ви робили це в умовах стаціонару чи в поліклініці? Дякую за відповіді.
Атятя_тётя• 29 июля 2023
мужу в поликлинике хирург вынимал, 3 секунды дела, говорит, терпимо, без анестезии.
Госпожа Белладонна• 29 июля 2023
Саме спицю не ставили, але сверлили лікоть для встановлення витяжки, то обколювали льодокаїном, виймали без знеболення, але це все таки зовнішня спиця.