Кусачая Я• 30 июля 2023
У колишнього третій дім
А я кінці зводу з кінцями.
Закордоном знімаю житло, впахую страшенно.
А він дитині ноут в школу купити відмовився, бо грошей нема. Висилає 5 тис грн в місяць, цього навіть на їжу не вистачає.
Найбільший страх, що після повернення дочка може піти до нього, бо він має три доми. А я лишусь ні з чим
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы пытаетесь говорить на украинском, но у вас плохо получается.
«Неділя» - это НЕ неделя. Это только «воскресенье»
А теперь перечитайте сообщение на которое я отвечала
Я б не була така категорична. В деяких регіонах ’неділя’ - це саме тиждень. Так що не факт, що українська для панянки не основна. У нас так говорить. Черкаська область.
Стрибну в гречку• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Сейчас сын студент живёт в Варшаве. Снимаем ему жилье
Кроме жилья даём 7 тыс грн. Ему хватает на еду, бытовое ( порошок, бритьё, моющие, мышка, шампуни и т.п.), ещё и погулять - кино, кофе, мороженое с девушкой. В ноль не тратит - остаётся. Готовит сам.
Ноутбук он тоже сам себе купил?
Зимнюю куртку и ботинки?
Все с этих 7 тысяч грн?
Новый телефон или хорошие наушники ему тоже не нужны?
Не знаю как в Польше, учебники ему выдают? По 300-500 евро в семестр на них тратить не нужно?
Зимнюю куртку и ботинки?
Все с этих 7 тысяч грн?
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляАноним_
Да при чем тут бесите.
Папы разные.
Ну не платит он больше. Если автор знает, чтт доход реальный больше - пусть оспаривает алименты в суде, доказывает, что дома покупал за свой счёт, а алименты не платил в полном объеме с дохода.
У меня так кума выиграла суд. Муж ещё и за прошедшее время оплатил.
А судя по комментам автора - она делать ничего не хочет, а просто поныть. Ну так не бывает, что от нытья на форуме денег добавится
Папы разные.
Дома на батьків оформлено
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Не триндіть. Мені теж. ’вистачало’. З підробітками. Не живе він на ваші 7 тисяч. Це неможливо. Сюди входить одяг? Гаджети? Комунальні? Житло? Що входить в 7 тисяч? Все інше з неба падає? Хоч порахуйте нормально, скільки воно все реально обходиться і не позортесь.
Одяг простой входить - типу трусів, шкарпеток, футболки. Оснований - брав з собою і один раз я приїхала купила светри, джинси. Раз сам купив за ці півтора року одяг (вітровку, спортивний костюм, для дому одяг, кросівки).
Скільки коштує - я знаю. Теж там по магазинам ходила, останній раз місяць тому.
Якщо Вам не вистачає - це не значить, що не вистачає всім. Я ж знаю скільки грошей даю. Більше взяти ніде. Питаю - чи вистачає, говорить, що ще й залишається. Вдома у нього була, що в холодильнику бачила, що носить теж.
Він не може підробляти, бо вчиться у 2 ВНЗ - польському і нашому. Немає часу на підроботку. І здоров´я теж (до 18 років була інвалідність, яку не переоформлювали - бо сюди треба приїхати).
Стрибну в гречку• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А воскресенье тогда как?
Есть литературный украинский. А есть суржик и диалект.
Брюнетка в Мармеладе• 30 июля 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
У соседки гостинка, 1 дочь от первого брака, вторая от второго, сейчас у неё третий муж, тожеживет у нее, как и предыдущие. Старшая ушла жить к отцу, естественно. Младшая тоже уйдёт скоро.
И что в этом плохого? Все улучшат свои жилищные условия+ папа будет чаще в жизни детей
Точная копия плова• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Так оба родителя обязаны вкладываться: муж 5000 и автор 5000, вот и уже бюджет в 2 раза больше.
А те що на авторі повністю битове забезпечення дитини - не рахується? Саме їй нагодувати 3 рази, школа - зі школи, хвороби, навчання, вечір і всі вихідні з дитиною. А тато раз на тиждень мабуть зателефлнує, спитати формально як справи. То чому фінансовий вклад має бути 50 на 50, а часовий ресурс тільки з мами?
Огірок та Помідорчик• 30 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
В шоці від деяких коментарів.. зараз напишуть що я зажрана, но хіба 10 тис то для дитини ок і прямо жирувати???
Садочок приватний 10 тис, харчування лише в садочку 4 тис, разове зайняття з тренером з плавання 400 грн, логопед, 400 грн, гімнастика 1000 міс. А ще дитині треба купувати речі, як мін 2 тис міс, інколи іграшки, мінімальні розваги.
Велосипед дуже посередній 6-7 тис.... А на море вивезти?
Щоб все це мала твоя дитина, є два варіанти. 1- вибрати дитині правильного батька 2 - заробити на все самій. Автор має те, що має
из_под_тишка• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Нормально прокормить. 3 страны Европы сменила в прошлом году, цены как у нас на продукты.
Да что вы говорите!
Во Франции, например, филе куриное 18евро/кг.
В Украине тоже??
Черешня по 9-10, клубника по 7-8.
Продолжать не буду.
Кстати, мой ребенок ест только куриное филе))))
В Украине тоже??
Черешня по 9-10, клубника по 7-8.
Продолжать не буду.
Уходя дверю не хлопать• 30 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А кроме еды ничего не надо? Одеть, обуть, техника, пройтись в кино или в парк мороженое купить? Шампунь, косметика, прокладки? Не? Не надо? Бесите такие
Беситесь дальше себе,мне все пофиг на ваши расшатанные нервы. На то,что надо кроме еды ещё пять тысяч добавит мать,десять тысяч в месяц на одного ребенка вполне достаточно, теперь живите с этим и беситесь дальше.))
Помидорина• 30 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Да что вы говорите!
В Украине тоже??
Черешня по 9-10, клубника по 7-8.
Продолжать не буду.
В Украине тоже??
Черешня по 9-10, клубника по 7-8.
Продолжать не буду.
Автор очевидно в Польше, раз без пособий. В Польше цены плюс-минус как в Украине.
Ответ дляАноним_
Тоді, вибачте, я ь не ставила вашого сина за взірець. Бо так жити... Людям притаманно прагнути до кращого.
НеВРотик• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Так будинки пачками і не купують при цьому. Якби цілком же очевидно може людина дозволити собі виділити на ноут дитині чи ні.
А звідки у вас інфо, що він пачками купив?) От реально звідки? Якщо вкинула автор інфо і звалила. А ви тут всі такого вже нафантазували
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ваш син економить, повірте. Не всі так можуть. Теж син- студент у Варшаві. Навчання цілий день, то раз на день їсть в студентській столовій, а це мінімум 30 злотих на раз. Тобто при поточному курсі виходить десь 5700 грн тільки на обіди в робочі дні.
В квартирі з сином живуть ще троє. Всі українці. Всі живуть приблизно на один бюджет. Одна дівчина на менше - вона працює, її зарплати вистачає на кімнату і лише трішки залишається. В неї ніхто не дає гроші - нікому.
Мій в їдальні не їсть. Сам готує, в їдальні не подобається. Навчання не цілий день в місцевому ВНЗ. Наш ВНЗ онлайн.
Я приїжджала, до нього заходити не планувала - зняли з донькою квартиру і планували, що син у нас ці дні буде. Але до нього заходили - в холодильнику запечене м´ясо, борщ, каша, овочі тушковані. Але він вміє готувати.
из_под_тишка• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Я отвечала на пост, автор которого побывала в трех странах европы и заметила равные цены.
Помидорина• 30 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Да, и в чем проблемы? В Восточной Европе такие же цены.
Помидорина• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Говорят на суржике с русизмами то есть?
Бавовнятко• 30 июля 2023
Ответ дляМотористка
Удалено администрацией...
Боже🤒 Які тупі тітки!!!
На 5 к навіть 10-річну дитину прокормити то можна. Але ж дитині треба ще одяг, гаджети, курси, репетитори, якісь екскурсії і музеї для розвитку.
Звісно мати теж має вкладатись, але чому тоді не рахується її час і труд на кухні, ходіння по лікарям, батьківським зборам і т.д.
Тимбільше якщо батько купив 3 за рахунком дім, то дивно якщо його дитина буде числитись біженцем, дити в лагері чи бомж-квартирі і обмежуватись у всьому.
Пппцц, вибачте!
Тобто чоловік після розлучення може тратити на лівих баб, а дитина хай годується, вдягається і вчиться на 10к, що чуть більше мінімалки....
Це при трму що поки дитина жила в повній сім´ї - скоріше за все звикла до життя в достатку....
І це пишуть жінки
Мда уж
Пппцц, вибачте!
І це пишуть жінки
Мда уж
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ноутбук он тоже сам себе купил?
Зимнюю куртку и ботинки?
Все с этих 7 тысяч грн?
Зимнюю куртку и ботинки?
Все с этих 7 тысяч грн?
С ноутом он ехал туда. Когда ехал, уже учился в нашем ВУЗе на Айти, там без ноута никак).
Обувь у него шита под заказ, из-за проблем по ортопедии, там такое не купит (у нас шили бесплатно по инвалидности). Нога уже не растет, а шили как раз перед войной.
Там кроссовки только покупалал. Телефон у него куплен в январе перед войной, наушники тоже - зачем их каждый год менять?
Клавиатуру купил там с подсветкой.
На учебники не тратил ничего. Их у него почти нет - айти специальность, многое онлайн. В нашем вузе вообще нет учебников ни одного.
Клавиатуру купил там с подсветкой.
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Та вона якраз живе зі значно більшими бюджетами))) почитає та й піде далі. А ви так і будете думати, що десятка на дитину - це менакруто. І хто тут хто якби абсолютно очевидно.
Уходя дверю не хлопать• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А я вас почитала и пошла дальше,к чему мне эта информация и что вам там ясно даже задумываться не буду, ваши проблемы.
Ответ дляПомидорина
Говорят на суржике с русизмами то есть?
Тобто існує купа місцевих діалектів, які різні від регіону до регіону. І якщо вже на Черкащині суржик, то де тоді українська? Львів? Так навпіл з польським. Ні, слово неділя, яке є в українській мові, в ряді регіонів використовується у значенні ’тиждень ´. До чого тут русизми?
Аноним_• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Він і прагне до кращого, тому і вчиться, тому і поїхав ще в однин ВНЗ вступив. А не плаче, що в нього проблема зі здоров´ям і все життю кінець.
Нормально він живе - просто звик їсти просту їжу, без суші, крабів і т.п. А це багато грошей не тягне. Ще й гарно готує сам - що теж здешевшує життя.
По нічним клубам ходити не любить - був пару разів всього за компанію. Любить на велосипедах кататись - його дівчина теж. Це у Варшаві майже безкоштовно.
Можуть кави попити, в кіно сходити. В Краків їздили на день погуляти.
Є люди,які люблять клуби, ресторани, а є хто любить прогулянки. Різниця суттєва в ціннику.
Я просто відповіла на коментар, що 5 тис на дитину не вистачить навіть на харчування - привела приклад, що може вистачити не тільки на харчування.
Всюди влазю• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Підтверджую. У нас так кажуть на тиждень. Сама з Черкас, бабусі і дідусі із області.
Помидорина• 30 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Это обычная безграмотность, а вы ее защищаете. А воскресенье как там называют?
Кусачая Я
• 30 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Он платит алименты. Автор свои 5000 добавит и уже 10 000 на питание.
А крім їжі більш нічого?
Одяг, гуртки, англійська онлайн?
Велик, просить ролики.
В басейн просить поїхати, про відпочинок мову взагалі
Одяг, гуртки, англійська онлайн?
Велик, просить ролики.
Ответ дляАноним_
Так я і написала, що це мало. І ви першим де реченням це підтвердили. Ноут у нього був, взуття на замовлення... Це не 7 тисяч, вибачте. Жити модна і на 1000, і на сотню. Питання як. І жодні адекватні батьки не будуть дивитись, як дитина носить куртку з короткими рукавами,, якщо є за що купити дві. Невже не так? Була б можливість ви бне винайняли б йому окрему квартиру? Не пошили запасну пару? Не...? Не зробили ь жттт своєї дитини кращим. Та прямо...