Сирожено_пирожено• 30 июля 2023
Ізофра. Скільки днів?
В інструкції вказано застосовувати максимум 10 днів. А який мінімум? Якщо на 3-й день немає нежитю-можна вже відмінити? Дякую.
В танке• 30 июля 2023
Ізофра-це антибіотик, думаю,що 6 днів мінімум, інакше резистентність до цих ліків отримаєте
Сирожено_пирожено
• 30 июля 2023
Ответ дляВ танке
Ну ж є антибіотики, які на 3 дні назначають. Незрозуміло, чому мінімальний період не прописують. Від нежитю допомогла швидко, але пересушила слизову йде кров носом, не знаю що робити..((
Я супер-пупер• 30 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Прекратить прием препарата
Пуки-куки• 30 июля 2023
мінімум 7.
зараз відміняйте.
Вам не слід було його користувати цього разу. ізофра не простий препарат,привід має бути серйозним.
від простого нежитю є судинозвужувальні типу тізін ;)
зараз відміняйте.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Взагалі не варто користуватися ізофрою. Якщо бактеріальний нежить (етмоїдит, синусит, гайморит і т.д.) - до лора за нормальним антибіотиком в таблетках.
В танке• 30 июля 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Наступного разу добре подумати ,перед Тим,як лікувати вірусну нежить протибактеріальним препаратом.