Крошечка-хаврошечка• 30 июля 2023
Омега 3. Який ефект бачитм від прийому? Чи вживаєте постійно чи курсами?
Яку саме купуєте?
Голодаю• 30 июля 2023
Потрібно регулярно приймати, якщо ви не живете в регіоні де мінімум 3 рази на тиждень їсте морепродукти та якісну рибу. Так відповів мені ортопед. Але я забуваю постійно пити, тому не можу сказати чи є ефект.
Не служанка• 30 июля 2023
були ще такі мої теми недавно про омегу
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3374379
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3377267
Молода і нерозважлива• 30 июля 2023
пью по місяців 3-4 з перервою на місяць-два.
Також з осені по теплу весну приймаю вітамін Д (краще після лабораторного аналізу його приймати)
Позитивні зміни: не сохне шкіра (особливо завжди сушить в мене шкіру губ та рук), волосся на вигляд краще і не випадає,нігтьова пластина теж радує( вже майже 2 роки не роблю гель-лак)
алергирина• 30 июля 2023
Ответ дляГолодаю
Я уже в одній темі писала.
Постійно приймала дорогу омегу, їла рибу хорошу, ефекту не було.
Але переїхавши до моря і споживаючи свіжі морепродукти шкіру, волосся не впізнати....
буреЛОМКА• 30 июля 2023
Ответ длякурасаны
А его можно принимать в период планирования беременности?
Лучше специализированные витамины для планирующих
Голодаю• 30 июля 2023
Ответ дляалергирина
Я уже в одній темі писала.
У вас не тільки море грає роль, ще й повітря, клімат та вода. Тому звісно, зміна всього, впливає на шкіру та волосся. Омега, це не завжди про шкіру, ще й кістки.
Научительница• 30 июля 2023
Ответ дляГолодаю
100%, волосы меняются кардинально и за неделю отдыха, где вода подходит
Язикувата Хвеська• 30 июля 2023
Постоянно. Очень улучшилось качество кожи. Наверное, работает с сосудами.. т к сетка на ноге исчезла практически.
Анонім-ка• 31 июля 2023
по волоссю, нігтям, шкірі не бачу покращення. а ось не хворію вже два роки. абсолютно. насморк зникає за добу-таке ось було
Крошечка-хаврошечка
• 31 июля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А за який час помітили результат? Особливо по судинам?
Язикувата Хвеська• 31 июля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Эффект на коже где-то за пол года. А с сосудистой сеткой не знаю, т к я не думала, что она исчезнет и не наблюдала за ней. Просто смотрю как-то, а ее нет.
Крошечка-хаврошечка
• 31 июля 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Дуже дякую, що відповіли
Скажіть, ще будь ласка, яку саме омега вживаєте?
Язикувата Хвеська• 31 июля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дуже дякую, що відповіли
Зинзино. Она дороговатая, конечно… но я решила, что буду пить без перерыва пока есть возможность