Ні грама• 30 июля 2023

Як зараз краще звільнятись? По якій статті?

Щоб стати в ЦЗ?
Федорино Горе• 30 июля 2023
По согласию сторон

Щебетушка• 30 июля 2023
По соглашению сторон. Если у вас есть непрерывных 7 месяцев стажа ДО даты увольнения. В противном случае без разницы.
Джонсонюк• 30 июля 2023
без різниці, однакові умови що по 36 що по 38 вже кілька років
ОноВамнадо• 30 июля 2023
Самое выгодное по собственному желанию по уходу за ребенком до 15 лет
Миллениалка• 30 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
ЗАРАЗ НЕМА РІЗНИЦІ. ВИПЛАТУ ТУ САМУ БУДЕТЕ ОТРИМУВАТИ як би ви не звільнилися
ОноВамнадо• 30 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
є
по згоді сторон тримають в цз - 9 міс.
за власним по догляду - 12 міс, ще й можна пійти у оплачиваєму відпустку

п.с. не треба волоти)
Миллениалка• 30 июля 2023
Ответ дляОноВамнадо
є
по згоді сторон тримають в цз - 9 міс.

п.с. не треба волоти)
Більше 3 місяців не тримають нікого.виплати теж зараз тільки 3 м отримують.

Личко Невеличке• 30 июля 2023
если по собственному желанию то отрабатывать две недели не нужно
Гага Газу• 30 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
А якщо по скороченню, скільки?
VitalinkaGL• 30 июля 2023
если есть дети то по уходу за ребенком до 14 лет.
это обычная статья,болеющие ,дети с особенностями для этого не требуются,просто Наличие ребенка.
VitalinkaGL• 30 июля 2023
не знаю как сейчас,я 2 раза увольнялась по этой статье.
платили год и с 1 дня в ЦЗ.
Миллениалка• 30 июля 2023
Ответ дляVitalinkaGL
платили год и с 1 дня в ЦЗ.
Так було раніше
Миллениалка• 30 июля 2023
Ответ дляГага Газу
А якщо по скороченню, скільки?
Всім однаково платять три місяці,нарахування з першого дня звернення. Відрізняються тільки суми, але то вже від стажу залежить.