Ковбой Хагис• 31 июля 2023

Не хочу їхать в отпуск. Я жирна

Через це й не хочу. Бкла завжди 80+/- . Мені норм бкло ріст 170. За останні рік півтора набрала оку набрала20 зверху. Все висить живіт випирає. То капец. Маємо з друзям зустрітись в Карпатах, я їх років 5 не бачила вони мене теж будуть у шоці
Хочу закритися вдома ніде не виходити
Як я маю купальник вдягати , я жирнюча(
Стриптизерка• 31 июля 2023
Ответ дляБрюльтик
Купите парочку красивых туник, парео и ходите спокойно. Кстати, есть закрытые купальники, даже с длинным рукавом, очень красивые - тоже вариант.
Це все аж ніяк не відміняє +20кг
ФсеСама• 31 июля 2023
Тю, ходите без купальника
ВсеПроВсехЗнаю• 31 июля 2023
Автор, я вас розумію - не відпочиваю з друзями там, де потрібно роздягатись. Я 65 кг, всі подруги 50-55, ще й шукають в собі недоліки, не хочу щоб мене роздивлялись, хочу відпочити спокійно, серед незнайомих людей.
короткопамятна• 31 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Зачем вам такие друзья?
А шо сталося?• 31 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так вы лучше выглядите чем подруги 50кг. Или не хотите чтоб вам завидовали?) Тогда ясно
Чумацький Шлях• 31 июля 2023
Жирна, не жирна, а відпочивати потрібно, тож збирайте валізку і не нийте)
ВсеПроВсехЗнаю• 31 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Зачем вам такие друзья?
Нормальні подруги - але я комплексую. Вони в очі мене не критикуватимуть, але ж я знаю, що подумають) Я була струнка все життя, після 40 нарбала вагу, а вони залишились стрункими, мені некомфортно порівнювати себе з ними. Але нам весело разом, коли зустрічаємось в кафе, або їдемо на шашлики, або в гості одна до одної. А от роздягатись - не хочу.
ВсеПроВсехЗнаю• 31 июля 2023
Ответ дляА шо сталося?
Чому краще? Ні, справді не дуже - живіт, дрябле тіло, дуже повні руки чомусь. Ніби не така велика вага, але виглядає не дуже. Подружки - підтягнуті, виглядають молодше.
Курочка-чубаточка• 31 июля 2023
Я поправилась сильно, колобочек такой) встречаюсь с друзьями - в обморок никто не упал, за сердце не хватался, рвотного рефлекса тоже не было. Это ж друзья - люди которым интересна ваша харизма, юмор, отношение, но никак не тело.
Аристократка-тунеядка• 31 июля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
отожбо.
можливо там кінкі вечірка накльовується, а ми тут нічого не розуміємо
Паспортний стіл• 31 июля 2023
Ви за 5 років жодного разу фотки не показували і їх не бачили? Вони точно вам друзі? Друзі теж не молодшають. Не переймайтесь, відпочиньте.
Белочкой зови• 31 июля 2023
Автор, не думайте про це. Їдьте і відпочивайте, життя одне і таке коротке та непередбачуване. Постійно чекати слушного часу, то можна і життя профукати. Знайте, що приїдете з відпустки і обов’язково почнете худнути і наступного разу їх вразите.
Крайня невістка• 31 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
У меня отличные сиси, но плюс 20 кг они не перекроют
так там до этих 20 не понятно сколько было лишних
Говорилка• 31 июля 2023
Ищите и обрящете
https://life.nv.ua/travel/kak-vygljadit-kurort-dlj... - это пример навскидку.