Мию чакри щоденно• 31 июля 2023
Як краще відновити колір білої сумки?
Дівчата, поділіться перевіреними способами фарбування чи відновлення білої шкіряної сумки.
Я її терла м´якою ганчіркою з теплою мильною водою, кремом нейтральним її обробляла для догляду за шкірою. Не допомогло. Білою фарбою для шкіри фарбувати? Але ж може залишати сліди на одязі, напевно?
Ответ дляМюллерная
сдайте в проф покраску
Одну вже здала. Вона була гладка біла. Залишились штрихи після фарбування, так її і не ношу після фарбування.
Якщо знаєте де в Києві гарно роблять, підкажіть.
Ответ дляВикасикрет
А мицеляркой не пробовали? Иногда помогает.
Ні. Спробую. А Ви вже робили так?
Оля_с_киркою• 31 июля 2023
Ответ дляВикасикрет
Я свою вчера потерла мицелляркой. Чтобы сильно убрала загрязнения - нет.
Из существенных минусов - кожа на сумке стала будто сухая.