Дідова баба• 31 июля 2023
Саморобний ремонт і покривало
Пофарбувала сиіни в сірий. Більше поки грошей нема робити капітальний.
обираю під сиіни покривало
Зараз лавандове фото 1
Хотіла бежеве фото 2, але його нема
Чи вато брати жовте, фото 3?
обираю під сиіни покривало
Зараз лавандове фото 1
Хотіла бежеве фото 2, але його нема
Чи вато брати жовте, фото 3?
Результат:
вже голосів:
143 (53.36%)
Жовте
58 (21.64%)
Бежеве
48 (17.91%)
Лавандове
19 (7.09%)
Жодне
Ручки-Крючки• 31 июля 2023
Ответ для3@йk@
Я от дивлюся все на сірий колір, хочу спробувати перефарбувати стару кухню часів молодості свекрухи🤣 .
Нову ми не тягнем зовсім, навіть саму дешеву, а от познущатись над старою маю намір
Знаете как оно успокаивает. Я стену на кухне освежила, где обеденный стол, это мне помогло немного успокоится вначале войны.
Tanusha 78• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Ні, на вапняну побілку😂
Ви сер´йозно?? І вона тримається? Бо мені на дачі треба стіни пофарбувати
Дідова баба
• 31 июля 2023
Ответ дляTanusha 78
Так)
якщо грунтувати
Дідова баба
• 31 июля 2023
Tanusha 78• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Так)
якщо грунтувати
О, дякую. А побілку не змивали? Ґрунт прямо на неї наносили?
Невидимка Майя• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
І я так бачу, але подобається бежеве, якого нема..
Треба брати напевно жовте поки є
я б або лавандове залишила, або бєжеве, собі під сірі стіни взяли сіре на тон світліше, дуже гарно виглядає
Ліплю вареники• 31 июля 2023
Никакое из предложенных. Обратите внимание на цвет пола. Все предложенные варианты на фото блекнут по сравнению с ним. У вас пол акцент. Вам нужно перебить его, но остаться в гармонии. Я бы поискала красивый оттенок бардового цвета, или баклажан.
Дідова баба
• 31 июля 2023
Ответ дляTanusha 78
Не змивала нічого. Грунтувала і наносила цю фарбу. Три слої, бо дуже впитувалося. Валиком так классно, я аж кафувала від того))
Могла б бути малярем
Дідова баба
• 31 июля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Штори баклажан, але я б не сказала що вони пасують
Ручки-Крючки• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
фото
А краска как себя ведёт?
А то у меня Феидал, такое г.., отпечатки пальцев, и не моется, хотя написано латексная и можно мыть.
Правильно_Валерчик• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Треба брати напевно жовте поки є
Беріть жовте, воно значно краще виглядає ніж беж
Я Головна• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Треба брати напевно жовте поки є
А яке ще, окрім жовтого( воно не зовсім пасує, грубувато)?
Правильно_Валерчик• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Темно фіолетові штори)))
Під старі стіни пасувало, а зараз взагалі ні
Поки нема грошей міняти. Штори добротні, дорогі
Жовтий би «склеїв» їх якраз з сірим і жовтою підлогою.
Вони поєднуються
А поки і підлога не в тему і штори
Вони поєднуються
А поки і підлога не в тему і штори
А може і в тему. Я прям бачу) мені здається то буде чудово
Дідова баба
• 31 июля 2023
Ответ дляМалая еще та
Желтое прикольное, а почем оно?
670 приблизно, але 180 доставка
Ліплю вареники• 31 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Покажите комнату со шторами в кадре. У вас такой цвет стен универсальный, к нему подойдет все. Вопрос только в цвете пола. Его много и он бросается в глаза. Надо сделать все гармонично и чтобы все сочеталось.
Мамзелькіна• 02 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Візьміть фіолетове покривало в юску є.
+++
Фіолетове з сірим гарно поєднується, тільки фіолетового має бути суттєво менше