Укр_жіночка• 31 июля 2023

Як приготувати вдома маринований шашлик?

Добрий вечір.
Вчора відмінилася поїздка до батьків в село, і з суботи ввечері в холодильнику маринується шашлик. Маринад цтбуля, сіль, перець, оцет.
Як його приготовити вдома, на плиті, в духовці.
Порадьте, будь ласка.
Аленький носочек• 31 июля 2023
В духовці розкладаєте в рукаві на протвинь і готово

Меня не звали• 31 июля 2023
На шпажки дерев´яні, шпажки на форму для випікання так щоб м´ясо висіло, а не лежало і запікайте.
автор Укр_жіночка • 31 июля 2023
Ответ дляАленький носочек
В скільки запікати? На якій температурі?
автор Укр_жіночка • 31 июля 2023
Ответ дляМеня не звали
Скільки по часі і га якій температурі?
Смайликівна• 31 июля 2023
на шпажках
можно на противень+ картошку рядом с мясом запечь + овощи большими кусками
Наивная Хо• 31 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Скільки по часі і га якій температурі?
Як звичайне м´ясо - 180 градусів, до румяності, близько години десь.
Аленький носочек• 31 июля 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Скільки по часі і га якій температурі?
Спочатку градусів 200, коли мясо готове , то рукав можна розрізати розкрити і 250 воно підсмажиться

emerald_88• 31 июля 2023
Та можна навіть просто в протвінь його виложити і запекти без рукава. Я зазвичай ставлю на максимум на півгодини приблизно, а потім ще півгодини на 180 гр з конвекцією.
Срочнокпсихологу• 31 июля 2023
Пожарьте на сковорідці, що там заморочуватись. Вкус шашлика буде точно.
автор Укр_жіночка • 31 июля 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Його кілограма 2, на сковороду не влізе
пьЯНА• 31 июля 2023
А я бы засунула его в морозилку. Мы когда-то так делали. Было очень вкусно потом
СкумбріяП8• 31 июля 2023
один раз готовила по интернетному рецепту в духовке,в 3х литровой банке на шампурах.вышло хорошо.
мясо оно и в африке мясо.
Наталія 0502• 31 июля 2023
У меня вертел в духовке и режимы гриль и турбо-гриль. Но все равно не то пальто. С друзьями, на природе круче. Так что я б в морозилку кинула и ждала подходящего момента.
Но если нет, то в духовке сначала на 210, чтоб корочка образовалась, а потом на 170-180. И обдув