Сиамская сороконожка• 01 августа 2023
Хто не реагує майже на тривоги, не читає новини?
На початку війни був страх, коли вибухи, снилось, що дім горить. Читала Блискавку.
Зараз майже не реагую на повітряну тривогу, якась апатія та фаталізм. Не відчуваю майже страху, якщо поряд збивають. Тільки близьких обзваніваю, якщо узнаю, що не збили.
Новини перестала читати, замість цього кіно та музику слухаю.
Це норма чи ні? В кого ще так?
Кидстаффовка• 01 августа 2023
Я новини не читаю давно, дізнаюсь головне від чоловіка і часом тут. Мені так психологічно краще
Сиамская сороконожка
• 01 августа 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Де знаходитесь?
У Дніпрі.
Пьяная вишня• 01 августа 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Обтелефоновую? Чи як правильно
Обписую і обмаяковую))
Перша леді колгоспу• 01 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
У Дніпрі.
У меня так же, я в Харькове
Ниф_ниф• 01 августа 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Обтелефоновую? Чи як правильно
Телефоную знайомим. Не всі слова однаково коректно переводяться з російської:)
А по темі, не реагує автор, як і більшість.
Звезда в шоке• 01 августа 2023
І правильно робите, бо з глузду заїхати за цей час це набагато гірше
Свекруня• 01 августа 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
У Дніпрі.
Киев. На тревоги не реагирую, новости читаю беспрерывно. Мне к умным или к красивым?
Пацан к успеху шел• 01 августа 2023
Я не читаю новости и не смотрю фото что где прилетело. Если тревога, то тогда смотрю, что летит и принимаю меры (не всегда). Берегу нервы наверное.
Детские_Будут?• 01 августа 2023
Відписалась від усіх, що пишуть про війну і політику. Тепер моя стрічка виглядає ніби клумба: ландшафт, рослини і релакс. Як добре що є люди, які несуть позитив і гармонію, не зважаючи на війну.
Сусідка знизу• 01 августа 2023
Я слежу за всеми новостями, как только просыпаюсь - сразу в телеграм
Майор Медуза• 01 августа 2023
Я помітила, що коли в місті то боюся набагато більше, а зараз приїхала в село Вінницької обл, і тут телефон спочаикуивзагалі не брала в руки, хоча і вибухи у нас були тиждень назад.
Але реально село відволікає тут багато роботи, природа красива, тривог не має.
Сиамская сороконожка
• 01 августа 2023
Ответ дляМайор Медуза
А ви давно чули вибухи?
Я коли чую вибухи страх повертається.
На днях вновь влучили в будинок. Телефонувала родичам, що живуть неподалік.
При звуці вибухів майже нема страху. Ще була гроза перед цим, я прокинулась, спочатку мені здалось, що це вибухи. Потім зрозуміла, що грім.
Сиамская сороконожка
• 01 августа 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
У своєму місті дивлюсь завжди, бо родичі та знайомі у різних районах. За себе страху нема, є за інших.
Майор Медуза• 01 августа 2023
Я в селі при кожному ревінні теляти чи корови все думала, що тривога, коли тільки приїхала.
Молчалка• 01 августа 2023
В Днепре сложно не реагировать на взрывы. А в тихих городах, где практически ничего не бахкает, люди и так спокойно живут своей жизнью.
Файно Замало• 01 августа 2023
Мені морально легше бути в курсі, що чим стріляє, звідки літає. Маю власні спостереження про тривалість і імовірність тривог. Ілюзія контролю.
Я реагую на тривоги, бо діти мені не подякують, якщо мене уламком зафігачить.
Новини -інша справа. Здебільшого, вони маніпулятивні, тому лише щодо ситуації на фронті або міжнародних справ.
Сиамская сороконожка
• 01 августа 2023
Ответ дляМолчалка
Спілкуюсь з людьми, які мешкають в селах поряд з містом, там вибухи чути.
Глаголиця• 01 августа 2023
я если не буду читать новости с ума сойду.
мониторю новости целыми днями.
тревоги разные бывают. некоторые пугают
мониторю новости целыми днями.
тревоги разные бывают. некоторые пугают