Ацетилсалициловая кислота• 01 августа 2023

Аналізи не дуже дорого

Привіт! Де зараз можна здати аналізи якісно, але не дуже дорого. Бо подивилась сайти деяких установ (Добробут, Діла) - космос.
Оце фіфа• 01 августа 2023
Сінево

Фима Собак• 01 августа 2023
Поликлиника
Плету интриги• 01 августа 2023
У Сінево і Діли приблизно однакові ціни, проте перша зараз навіть трішки дешевша. Ну і якість звісно
автор Ацетилсалициловая кислота • 01 августа 2023
дякую, гляну
Зайканалужайке• 01 августа 2023
Дніпролаб
ША! я прийшла!• 01 августа 2023
Я здаю у Сінево. Не знаю, чи для вас це дорого, проте це точно якісна лабораторія
МеняАЖтрусит• 01 августа 2023
сигнал самая дорогая лаборатория.
хорошая лаборатория Аналитика
Несемо світло разом• 01 августа 2023
У сінево зараз акція на аналізи, можливо вам підійде якийсь комплекс
Ответ дляЗайканалужайке
Дніпролаб
у мене особиста образа на дніпролаб, туди не піду, але дякую

Котогосподиня• 01 августа 2023
Качество превыше всего! Выбирайте, где качественней, а не дешевле.
Ответ дляКотогосподиня
звісно, але можливо є хтось, хто поєднує в собі і високу якість, і гарну ціну
пАлАвинкА• 01 августа 2023
Сінево, мені норм
Простоваля• 01 августа 2023
А що зараз дешево. За здоров´я треба платити..
Ответ дляПростоваля
тому і хочеться не за всі гроші світу перевіритися, бо раптом що - ще ж лікування..
Вилами по Воде• 01 августа 2023
Я в Синево здавала. Там сразу пакет заказывала
Н@Диете• 01 августа 2023
Синево супер качество и цена. Всегда там сдаю, ни разу не осталась недовольной
аромат Жука• 01 августа 2023
підтримую, теж здаю аналізи в сінево завжди
Первая ласточка инфляции• 01 августа 2023
Добробут тут и речи быть не может - очень дорого.
Намазюкана нішою• 01 августа 2023
Попробуйте в синэво

усім дякую, дуже допомогли, піду ціни далі дивитися по лабораторіям, що ви порадили🥰