Упругая попка• 01 августа 2023
Дивіться яка пташка до нас завітала
Вранці чоловік знайшов в кухні на підвіконні. Не хотіла відлітати.
Хтось може підкаже що то за пташка?
Любви вам!• 01 августа 2023
Класс! Не боится) Я в Инсте подписана на putman and Robin, так интересно, как мужчина с птичкой подружился)
Фантазерша• 01 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Навіть не чула про таку.
Це якщо я не помиляюсь на вашому фото.
Я доречі не знаю як на українській... 🤦♀️
КаРаКаТиЦа• 01 августа 2023
Горихвостка, к нам над подъездом их гнездо, у них яйца голубые. Недавно вылетели птенчики. Они еще щебечут ночью и трещат
Упругая попка
• 01 августа 2023
Ответ дляЭйфик Х
Гля, не боїться! )😍
Мало того, вона так тулилась)
Одні думки• 01 августа 2023
Горихвістка. Я завжди думаю,шо це мама моя прилітає мене провідати,або батько чоловіка
. Є улюблені родичі,які померли? Оце хтось з них прилетів до Вашого чоловіка.або до Вас
Упругая попка
• 01 августа 2023
Цікаво як вона залетіла. Або ввечері через відкритий балкон і сиділа тихо,або вранці через вікно в кухні,але воно лиш на провітрюванні було
Фантазерша• 01 августа 2023
В нас ще проживає пташка вивільга. Просто така милота. Я спочатку думала що то папуга 😁
А як на вашому фото, в нас проживали в тому році. Гнізда робила а в цьому не має ні одної 🤷♀️
Фантазерша• 01 августа 2023
Ответ дляPavelolka
Вы в птицах полный ноль
І всі інші теж в пташкам повний нуль виходить?😁😁😁
Упругая попка
• 01 августа 2023
Ответ дляPavelolka
Девочки, только в моей области горихвостки желтые?)))
Ми в Польщі, я не знаю які тут
Гарнюнька• 01 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Это слеток, может ударился и в шоке. Если на улице подкинуть вверх около дерева, может взлететь. Выкормить его сложно, его родители кормят пока
Фантазерша• 01 августа 2023
Ответ дляPavelolka
Є ще горихвістка-чорнушка.
Одні думки• 01 августа 2023
Ответ дляPavelolka
У Вас вікі російська,написано ж що живуть в росії
Упругая попка
• 01 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Полетіла ,але не дуже охотно 🙂
Акуна_Матата• 01 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Полетіла ,але не дуже охотно 🙂
К нам тоже скворец залетел. Потом хотел вылететь, а стекло не распознал и долго бился об него, и при это покакивая. Потом уборка была.
Гарнюнька• 01 августа 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Це шпак.
Шпак - это же дрозд? Нет, он крупнее и желтого хвоста нет
Акуна_Матата• 01 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Это скворец.
Гарнюнька• 01 августа 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Это скворец.
Упс второй раз)))
Нет, скворец без желтого хвоста тоже. Он весь в крапушку.
Упругая попка
• 01 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
В нас шпаки черешню обїли,то теж не бачила в них хвоста такого кольору
Гарнюнька• 01 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Полетіла ,але не дуже охотно 🙂
Это хорошо, его родители найдут, будут подкармливать, пока сам не научится.