АфродитаПетровна• 01 августа 2023
Украина, сколько у вас уходит на еду в неделю на двоих?
У нас один поход в магазин - и 400 гривен нет. И каждый день приходится за чем-то ходить
Ананомчикус• 01 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Він же якраз і відповідає за ярмарки - доїть, типу заборона торгувати сиром і м´ясом, шо він дає?
Додаткові 2000 грн дітям з інвалідністю дає.
А заборона тимчасова, на період спеки. Нормальний мер.
Фенте Фря• 01 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Ярмарки проходят каждую субботу
выражайтесь яснее. Ничего не понятно.
Что не даёт?
Я, например, не люблю ярмарки. Там ни х...На не дешевле,и. обвесят к тому же.
Рынок и маркеты меня устраивают.
выражайтесь яснее. Ничего не понятно.
Что не даёт?
Рынок и маркеты меня устраивают.
Ответ дляАнаномчикус
ні, не нормальний, у нормального мера місто не топиться під час зливи, у нормального мера є сховища без барабанів , а заборона то просто привід здерти додаткові гроші, підприємці додатково платять у карман адміністрації
Ананомчикус• 01 августа 2023
Ответ дляtarveldy
Барабани, то вотчина Міноборони та очільників районів, котрі меру не підпорядковуються з 2021 року
Успокойся_Успокойся• 01 августа 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так, я думала, що у війну приберуть доплату, а вони її подвоїли - приємний сюрприз був, коли отримали, я вдячна, в інших містах гола пенсія і все. Ще якась програма по допомозі заміни кришталика була від Кличка (не знаю, чи зараз є), бо я коли оперувала око до війни, то там пенсіонери користувались нею.
По темі: 11 тисяч в місяць на чотирьох іде на їжу. Бакалію, все важке і вигідне, молоко тетрапак замовляю на фоззі, підкуповую на базарчику свіжі овочі, в Форі - хліб, сири, м´ясо
Светка-пипетка• 01 августа 2023
Ответ дляМааарковная
ого, на двоих? И плюс еще доставка и рестораны?
Хороший у вас апетит однако
Это хорошие качественные продукты , много рыбы и морепродуктов так как мяса почти не едим .
Кредитная• 01 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Ярмарки проходят каждую субботу
выражайтесь яснее. Ничего не понятно.
Что не даёт?
Рынок и маркеты меня устраивают.
выражайтесь яснее. Ничего не понятно.
Что не даёт?
Рынок и маркеты меня устраивают.
Чего субботу, в моём районе по четвергам, в соседнем по воскресеньям.
Фенте Фря• 01 августа 2023
Ответ дляКредитная
Ну у нас по субботам
Замороженная селедка• 01 августа 2023
Одна, але часто гості бувають.
На місяць 8 тис. доставка-кафешки + 8 тис. супермаркет.
(В середньому 4 тис./тиждень).
Сама взагалі не готую + люблю дорогий алкоголь, тому виходить дофіга.
(В середньому 4 тис./тиждень).