НаБалКоніХодять• 01 августа 2023

Если кетчуп Чили от Торчин срок годности в феврале был можно ли консервировать?

Закатываю по рецепту от Торчина с кетчупом Чили.
Сейчас дома штук 5 пакетов есть но срок годности истек в феврале.
Для консервации его можно использовать?
Айболитная• 01 августа 2023
Он, как Ленин, живее всех живых.

Копирайторша• 01 августа 2023
Не ну если вам не жалко огурцов и долботни с ними, пробуйте конечно с просрочкой
Курочка-чубаточка• 01 августа 2023
А что ж не употребили то вовремя? Пять пачек.... По факту, кто ж его знает, что с ним и что у вас получится.
Бавовнятий Пупс• 01 августа 2023
Расскажете потом
Кузякин• 01 августа 2023
Возьмите попробуйте на вкус.
Капитанша• 01 августа 2023
Можна. Нічого з ним не станеться. Тим паче Ви все перекип‘ячуєте. На якості огірків не позначиться.
Фокус-Покус• 01 августа 2023
Там столько консервантов, что ничего с ним не случиться. Не вздулся? Плесенью не покрылся, консистенция не изменилась? Тогда все ок.

Тільки не про гроші• 01 августа 2023
У меня был просроченный уксус, почитала - написано, что банки могут взорваться. Не стала рисковать, купила нормальный.
Я бы не рисковала. Очень жалко потом будет труда и сил.
автор НаБалКоніХодять • 01 августа 2023
Ясно. Не буду рисковать. Поедем по свежий.
Муж мне доказывает, что там химия и уксус и ничего страшного
автор НаБалКоніХодять • 01 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Вообще половину ради интереса закатаю с просрочкой, половину со свежим
ПироженкА• 01 августа 2023
Автор, я в тому році закривала з простроченими, стояли гурки добре, не позривали. І як би зараз був прострочений Торчин, то я би краще з ним закрила чим з АТБ королівський смак. Торчин занадто дорогий, а Королівський смак по акції 16 грн, але смак маринаду мені щось не дуже сподобався, спробую зимою вже які вийшли гурки.
Арина85• 01 августа 2023
Якщо він був запакований то можна.Якщо пакети не здуті
Арина85• 01 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Правильно каже, + будете кип´ятити маринад
автор НаБалКоніХодять • 01 августа 2023
Ответ дляАрина85
Запакований. В погребі зберігався.
Я 0,5 л закатала раніше, завтра відкрию спробую.
Арина85• 01 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Запакований. В погребі зберігався.
Впевнена що буде нормально
ми з просроченим на півроку майонезом закривала ікру з кабачків - все добре
Капитанша• 02 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Запакований. В погребі зберігався.
Не відккивайте банку. Огірки ж ще не промаринувались, просто викинете. Та нічого не трапиться з огірками та зі смаком. Я так закривала частину, бо кетчуп з того року лишився.
автор НаБалКоніХодять • 02 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Дякую

У мене чоловік на другий день відкрив і зняв пробу, все з´їв вони ж стерилізуються 20 хв, тому маринуються швидко), сказав добре ))) Але йому усе добре

Я вже з’їздила і докупила Торчина а ще позаписувала з Ютуба та кідстафа рецепти помідорів з луком.
Свіженький торчин я використаю для прмідорів, а гурки буду з просроченим кетчупом закатувати.
Вже на старті ))
Капитанша• 02 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую

Вже на старті ))
Оооо, фронт роботи не малий. Сил та натхнення:)
Смачного 😋