НаБалКоніХодять• 01 августа 2023
Если кетчуп Чили от Торчин срок годности в феврале был можно ли консервировать?
Закатываю по рецепту от Торчина с кетчупом Чили.
Сейчас дома штук 5 пакетов есть но срок годности истек в феврале.
Для консервации его можно использовать?
Копирайторша• 01 августа 2023
Не ну если вам не жалко огурцов и долботни с ними, пробуйте конечно с просрочкой
Курочка-чубаточка• 01 августа 2023
А что ж не употребили то вовремя? Пять пачек.... По факту, кто ж его знает, что с ним и что у вас получится.
Капитанша• 01 августа 2023
Можна. Нічого з ним не станеться. Тим паче Ви все перекип‘ячуєте. На якості огірків не позначиться.
Фокус-Покус• 01 августа 2023
Там столько консервантов, что ничего с ним не случиться. Не вздулся? Плесенью не покрылся, консистенция не изменилась? Тогда все ок.
Тільки не про гроші• 01 августа 2023
У меня был просроченный уксус, почитала - написано, что банки могут взорваться. Не стала рисковать, купила нормальный.
Я бы не рисковала. Очень жалко потом будет труда и сил.
НаБалКоніХодять
• 01 августа 2023
Ясно. Не буду рисковать. Поедем по свежий.
Муж мне доказывает, что там химия и уксус и ничего страшного
НаБалКоніХодять
• 01 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Вообще половину ради интереса закатаю с просрочкой, половину со свежим
ПироженкА• 01 августа 2023
Автор, я в тому році закривала з простроченими, стояли гурки добре, не позривали. І як би зараз був прострочений Торчин, то я би краще з ним закрила чим з АТБ королівський смак. Торчин занадто дорогий, а Королівський смак по акції 16 грн, але смак маринаду мені щось не дуже сподобався, спробую зимою вже які вийшли гурки.
НаБалКоніХодять
• 01 августа 2023
Ответ дляАрина85
Якщо він був запакований то можна.Якщо пакети не здуті
Запакований. В погребі зберігався.
Я 0,5 л закатала раніше, завтра відкрию спробую.
Капитанша• 02 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Запакований. В погребі зберігався.
Не відккивайте банку. Огірки ж ще не промаринувались, просто викинете. Та нічого не трапиться з огірками та зі смаком. Я так закривала частину, бо кетчуп з того року лишився.
НаБалКоніХодять
• 02 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Дякую
У мене чоловік на другий день відкрив і зняв пробу, все з´їв вони ж стерилізуються 20 хв, тому маринуються швидко), сказав добре ))) Але йому усе добре
Я вже з’їздила і докупила Торчина а ще позаписувала з Ютуба та кідстафа рецепти помідорів з луком.
Свіженький торчин я використаю для прмідорів, а гурки буду з просроченим кетчупом закатувати.
Вже на старті ))
Капитанша• 02 августа 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Дякую
Вже на старті ))
Оооо, фронт роботи не малий. Сил та натхнення:)
Смачного 😋