ротцвеники• 01 августа 2023
Хто робив емболізацію маткових артерій?
Дівчатка, хто робив операцію з емболізації маткових артерій (ЕМА) при міомі (лейміомі/фібріомі)? Якими темпами зменшувалась пухлина після операції? Чи змогли завагітніти? Чи правда що після такої операції знижується функція яєчників і жінки роками не можуть завагітніти?
Распутница• 01 августа 2023
Робила, все добре, було 4 пухлини, 2 взагалі зникли, дві стали ледь помітні протягом року. З вагітністю і циклом все добре. Рада що зробила.
Приму в дар• 01 августа 2023
Я думаю, що те, що Ви описуєте, є серед ризиків даної процедури. Але і міома не подарунок. Треба оцінювати співмірність користі та шкоди. Наскільки міома заважає вам жити? Наскільки з міомою можлива вагітність?
Якщо що, то в мене були множинні міоми, і усі лікарі говорили, що мій варіант - це тільки видалення матки. Але я знайшла лікаря, яка взялась оперативно (лапаротомічно) видалити лише вузли, їх було 11 якщо що. Там була довга медикаментозна підготовка на півроку перед операцією. І після цього настала вагітність. І всі лікарі говорили, що така поштопана матка не зможе виносити вагітність, але я знову знайшла лікаря, з яким спокійно доносила і народила дитину, без всяких ускладнень.
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Это плохой метод с большим риском осложнений, поэтому в мире от него практически отказались уже
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляРаспутница
А скільки вам років? Бо в 20+ набагато більше шансів зі всім
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Це суперово, що все так гарно склалось і ви не побоялись. Мені кажуть що 90%що я не виношу. Тому треба робити операцію-але тут є вибір -лапартомічно+лапароскопічно або ЕМА. Але мене дуже лякає розрізана і зашита матка, можливість інфекційного ускладнення, кровотечі, можливий розрив😱
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Ви з власного досвіду знаєте? Чи теоретично так пишуть?
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляРаспутница
Робила в 40 років
😉 а хірурга не підкажете в якого робили?
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Я- лікар
Каркуша Клара• 01 августа 2023
У мене була велика міома, десь 8см, рекомендували емболізацію в приватній клініці, але в цій же клініці лікар узд сказав, що якщо я планую вагітність, то найкращий варіант - це відкрита операція. Потім лікар з науковим ступенем підтвердив, що найкраще - відкрита операція. Я погодилась. Лікар дозволила починати «вагітніти» через 6 місяців, вийшло десь з 2 циклу:). Як я зрозуміла, з емболізаціюєю - лотерея. Тому, проконсультуйтесь ще з кількома лікарями.
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Нсли вы планируете берем, то тем более это не ваш метод. А вы пробовали беременеть, не получается?
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляpoliandra
Робила лапароскопію. Все супер. Миома була 7 см
На лапароскопію я ще готова. Але мені треба лапароскопічно+лапаротомічно, бо пухлина інтрамурально-субсерозна. І мене це проникнення в матку лякає просто до втрати пульсу. Точніше наслідки цієї порізаної і зашитої матки. Мене нічого не турбує, крім того що лікарі кажуть що з такою пухлиною я не зможу виносити. Бо пухлина більша за розмір самої матки(
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
В яких ускладнень? В основному пишуть про тягнучи болі внизу живота, які вирішуються прийманням ношпи і висока температура
Зубачистка• 01 августа 2023
Сделала, через полгода миома ´родилась´. Остались только кальцинаты, после этого 2 беременности без особенностей.
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Некроз, вплоть до удаления матки. Если не повезет, можно в сосуды яичников попасть, тогда ни о какой беременности и речи нет
Распутница• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Институт Шалимова, Власенко Елена 0988180077 проконсультируйтесь у неё.
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Мені не можна вагітніти сказали , бо 90 % буде зрив вагітності на ранніх строках. Ну або пробувати як лотерею ціною свого здоров’я
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Ну, это вообще бред, при таком расположении эма вообще не делают. И лапараскопически- лапаротомически такого нет, или или, в вашем случае только лапаротомически!!!!
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Это глупости нереальные, сходите к другим врачам.
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Дайте фото описания узи
Дрібка щастя• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
фото
Размеры не такие уж большие, вы как то лечилис возраст?
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Раніше пила квінол, але він не давав абсолютно ніякого результату. Ніяких інших таблеток мені не призначають, тільки операцію
Приму в дар• 01 августа 2023
А для чого втручатися в порожнину матки при інтрамурально-субсерозному вузлі? В мене були такі вузли. І так, для них ЕМА-не кращий варіант. З якого ви міста?
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Тому що лікар каже якщо видалити тільки більшу зовнішню частину (субсерозну), то в пухлини залишиться капсула і вона виросте знову. Що якщо робити операцію то видаляти все. З Києва
Приму в дар• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Я б радила шукати іншого лікаря. У Києві мають бути кваліфіковані оперуючі гінекологи.
Карамелька• 01 августа 2023
Ответ дляротцвеники
Всё зависит от того какие у вас миомы. Многие миомы нельзя уменьшить с помощью ЭМА. Часто ЭМА предлагают в частных клиниках просто, чтобы развести на деньги. Лучше уж сделать лапароскопию. Тогда больше шансов забеременеть.
ротцвеники
• 01 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Я була в багатьох. У кожного своя думка. Тому не відомо як мені прийняти найбільш правильне рішення з цих багатьох думок