Престидижитатор• 02 августа 2023

В 20 встречаться с 28 летним норма?

Котики-муркотики• 02 августа 2023
Если любовь, то да

Лялька в колисці• 02 августа 2023
Да
постою_послушаю• 02 августа 2023
Да
Проработник• 02 августа 2023
Да
А у нас макарошки• 02 августа 2023
Так, а в чому проблема?
постою_послушаю• 02 августа 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Если любовь, то да
А без любви только с ровесниками можно?
Фіфачка• 02 августа 2023
Мені так, мабуть. Страшніше, коли 40 і 65 років
Не рахую, а вважаю• 02 августа 2023
Это должны понять именно вы!
Мне было не комфортно с мужчиной старше более 5 лет. Прям, как другое поколение. Но это лично мое. Кто-то и на 15 лет старше выбирает
Зайканалужайке• 02 августа 2023
в мене обидва чоловіка старші перший був на 6 років , а теперішній на 6,5 , ну різницю відчуваю все одно ..

Наша взяла• 02 августа 2023
Якщо обидва щасливі, то так, у будь-якому віці.
Лялька в колисці• 02 августа 2023
В 20 многие и с 30+ встречались , это можно сказать первый опыт , не факт что сложится дальше .
Проработник• 02 августа 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Это должны понять именно вы!
Да что там на 15 - даже и на 23, бывает
Семицветка• 02 августа 2023
Да, родители поженились в таком возрасте
175см55кг19лет (она)• 02 августа 2023
Комусь норм, комусь ні.
Моя мама в 20 вийшла заміж за мого тата, йому було 28. Їй норм було.
Доньці 20, вже майже рік старанно френдзонить хлопця, якому дуже подобається, і який має досить серйозні наміри. Мотивує тим, що йому 28, він старий і нудний)
Їй, як бачите, не норм.
Раздражевская• 02 августа 2023
Упаси боже, это динозавр и он вас сожрет
Екатерина27• 02 августа 2023
Отличная разница!
Василина Семеніч• 02 августа 2023
Нормально. Я в 20 не могла от 40-летнего избавиться, точнее, от его абьюза.
Миллениалка• 02 августа 2023
по-моему, идеальная разница. Есть шанс, что к окончанию ВУЗа выйдет замуж, т.к. мужчина уже серьезный, с работой и т.д.
А то одногодки годами пользуют девушек, потом меняют на следующую.
Домашня Зюзя• 02 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
не все спешат замуж только окончив универ (21-22), а парню под 30, скорее всего уже готов и к браку и к детям. Интересы у них все-таки разные, она ничего еще не видела в своей жизни.
У дочки тоже такой был друг, долго пытался добиться чего-то более конкретного от нее, но она после пары месяцев близкого общения поняла что он готов к браку и ищет именно партнера для семьи. А ей было 19 тогда, море планов... Про семью и сейчас говорит: не раньше 30-ти...

ПуГоФФка• 02 августа 2023
Для меня это много, просто пропасть. Скучно, нудно и не интересно.
Хотя знаю одну мадам, которая в 15 жила с 23 летним, сделала аборт потом, изменила.
8 лет это огромная разница
Миллениалка• 02 августа 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Понятно. Но все равно отношений все хотят. А просто встречаться или жить, как сейчас принято, ’съехаться’ - для чего, на каких основаниях, непонятно.
А, выйдя замуж, не обязательно беременеть быстро.
Бадабум• 02 августа 2023
Ого, какие у многих рамки строгие. Нудно-скучно? Где вы таких унылых 28летних видели?
В мои 18-24 были у меня 23, 30, 32, 35, 40 и даже 48.
И ни с кем мне нудно не было, страсти кипели такие, что ух. Ну и денег у всех было достаточно на обеспечение классных впечатлений и мест. Вот кино и парк это нудно, да.
48 вообще очень прикольный был, я обожала его общество, мы вместе ржали не переставая. Просто знали что это временно, без будущего и отрывались на полную.
175см55кг19лет (она)• 02 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Ви судите всіх по собі)
Далеко не всі в 20 ’хотят отношений’. І далеко не всі хочуть в цьому віці ’зїжджатись’, починати вести побут, і запрягатись в фактично сімейне життя з борщами і пранням шкарпеток.
У більшості дівчат в цьому віці зараз інші прагнення - самовдосконалення, розвиток, кар´єра, хобі, подорожі з подругами. І відносини з чоловіком, що вже хоче борщів і дітей дуже в цьому обмежують. Та і в принципі відносини зі зїжджаннями теж.
До речі, маю довкола дуже багато 20-25 річних дівчат, ніхто з них абсолютно не прагне заміж, усі кажуть, що або ближче до 30, або тільки тоді, коли захочуть народити.
175см55кг19лет (она)• 02 августа 2023
Ответ дляБадабум
В переважній більшості відносини між 20-літньою і старшим чоловіком - товарно-грошові, і з позиції донька-таточко, не всім це потрібно і не всі цього прагнуть, деякі хочуть жити своїм розумом.

Звісно, нічого поганого немає в різниці і 8, і 15 років, і кожен робить свій вибір, тож не треба дивуватися чи засуджувати, якщо чийсь вибір відрізняється від вашого.
175см55кг19лет (она)• 02 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Ну от нижче дівчина пише, що зустрічалась і з 30, і з 40, і з 48-річним, і знала, що це відносини тимчасові і без майбутнього. Тобто її теж просто юзали, за вашою логікою? Тоді яка різниця, хто ’юзає’ - ровесник чи старший? В ровесника хоч тіло пружне)
Аль де Барановна• 02 августа 2023
Що тут не так, не розумію. Чи може люди косо дивляться? Чи якщо тут скажуть, що не можна, то відмовите відразу?
Миллениалка• 02 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Цей випадок, скоріше, виключення. З якою метою вона зустрічалася? Заради сексу? Такий собі привід. Заради грошей? Є і такі жінки. Але більшість інші, і більшість хочуть нормальні стосунки, які приведуть до створення сім´ї.
А оця дурна ’емансипація’ - чим я хуже, я також просто юзаю, мені просто секс і все, це дурня якась.
Missdior_22• 02 августа 2023
Ой нет это совсем другое поколения для меня они были старыми
175см55кг19лет (она)• 02 августа 2023
Ответ дляМиллениалка
Емансипація не дурна, і кожна дівчина та жінка має право сама вирішувати, хоче відносин чи ні, в якому віці і з ким.
Як на мене - повна дурня вискочити заміж в 20 за ’готового до сім´ї і дітей’, не розвиватися в професії, закиснути в борщах і шкарпетках, а потім лікті кусати, що молодість пішла, згадати нічого, заробляти не навчилась, чоловік пішов до молодшої, а тобі під сорокет, и повинна або згадувати, чому в інституті вчили, або йти вчитись нігтики робити.
Правильно молоді дівчата роблять, що не спішать у відносини та заміж, а вчаться бути самодостатніми. З відносинами завжди встигнеться.
Миллениалка• 02 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Це також стереотип, що у шлюбі жінка погрузає у брудній білизні та тільки і робить, що готує їжу.
Скільки сімейних пар, які не мають дітей - не хочуть або поки не готові. Мати дитину в шлюбі - це рішення обох. І це нормально бути в шлюбі і навчатися і планувати дітей пізніше.
Он скільки молоді просто живуть разом, не в шлюбі, там також є вірогідність вагітності, але чомусь ніхто не каже: не живи статевим життям з хлопцем, бо завагітнієш, погрузнеш у шлюбі.