Соня-сонятко• 02 августа 2023

Работа в pin up

Здравствуйте! Нашла работу в pin up. Хочется узнать стоит ли с ними связываться?
Да будет так• 02 августа 2023
Сестра работает у их конкурентов, и крутится в этих кругах говорит это российская компания, и работать там вообще не очень

Кудесница_с_пургеном• 02 августа 2023
це робота онлайн?
автор Соня-сонятко • 02 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
це робота онлайн?
Так
66сезон666серия• 02 августа 2023
Ответ дляДа будет так
Вчора їхала в електричці і висіла реклама пін ап, я ще й думала, що воно таке, а це виявляється ще й росіянська контора і це у розпал війни
Да будет так• 02 августа 2023
Ответ для66сезон666серия
Нажаль у нас таке є, сестра говорить що працювали з ними в лютому до війни вони представляли себе як власники з рашки, там звичайно є новини що вони пішли, але спілкуючись з іншою сестрою з рашки це не правда
Невидимка• 02 августа 2023
Так) все ок.
Двоє овнерів з України, багато стафу з України, дуже допомагають зсу, платять величезні податки. Знайомі особисто.
Пиу!Пиу!• 02 августа 2023
Ответ дляНевидимка
Так) все ок.
Забыли уточнить, что вместо мужчин-украинцев они нанимают казахов.